Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Na początek
#1
Witam wszystkich bo jestem tu nowy i chyba jeden z nielicznych jeśli chodzi o reprezentacje płci męskiej ;D Przeglądając wątki w tej części forum uznałem, że pracy przede mną to wciąż jest dużo ale tym co zrobiłem pochwalić się chyba mogę. Albo może nie tyle co będę się chwalił o ile dam do konstruktywnej oceny Big Grin
Pierwsza rzecz jaką w ogóle zrobiłem i miała związek z decoupage to słoik po kawie przerobiony na coś w stylu wazonu.

   

Dodatkowo jajka wielkanocne, mam jeszcze kilka zawieszek ale dodam w kolejnym poście bo zdjęć za dużo.

               

Na koniec rzeczy najnowsze, czyli słoiczek po konfiturze z Łowicza i szkatułka drewniana, dołączona do takiego startowego kompletu decoupage, gdzie było kilka serwetek, dwie farbki, lakier podkład, pędzelek i takie tam, wiecie na pewno o co chodzi Big Grin

[Obrazek: 3492c4397ed5689bm.jpg]

[Obrazek: 2ea2c3aa998a2032m.jpg]
Odpowiedz
Reklama
#2
Futrzaku, a kim Ty jesteś? Przedstaw się, powiedz nam coś o sobie w Witalniku.
Co do prac, to najbardziej podoba mi się pisanka z folklorystycznym wzorem i kogutkiem, ciekawe "nieczyste" tło. Reszta też fajna Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#3
Bardzo fajne, początkowe prace. Podoba mi się słoik ala wazon i ten słoiczek po konfiturze Wink

Zapraszamy do naszego witalnika Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
#4
Witalnik!
Witalnik to krok pierwszy, jak już dziewczyny powiedziały.
Napisz nam coś o sobie, żebyśmy wiedziały ktoś zacz Wink
Odpowiedz
#5
Przedstawi sie gdzie trzeba i bedzie ok.
A z prac mnie sie podoba sloiczek po konfiturze.
Odpowiedz
#6
A, że kto Ty taki...? Wink
Słoiczek po konfiturze - super!
Pozostałe początki też niczego sobie Smile Ten słoiko-wazon ciekawy.
Twórz i pokazuj. Powodzenia Smile
Odpowiedz
Reklama
#7
Jak fajnie...Kolejny facet w naszym gronie Smile. Prace bardzo schludne i dopracowane.Słoiczek po konfiturze podoba mi się najbardziej.Czekamy na dalsze prace.Smile
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz
#8
Zaległości nadrobione Wink
Tak jak pisałem, wszystkiego nie pokazałem więc dorzucam jeszcze kilka zawieszek, które robiłem jakoś pod Wielkanoc.

               

Widziałem też, że jest galeria na decoupage i nie-decoupage więc w sumie nie wiem gdzie to dać ale, że jakiś tam romans z serwetką był to dam tu. Wazonik własnoręcznie z gliny ulepiony (za to taki koślawy hehe) z wzorem podobnym co słoik w pierwszym poście.

   

Dziękuję również za miłe słowa powyżej, będę się starał. Aktualnie robię pojemnik z przegródkami na wszelkiej maści pierdółki dla koleżanki na urodziny. Jak skończę to pokażę, póki co czekam na szablony aż poczta dowiezie Smile
Odpowiedz
#9
Witam bardzo serdecznie! Czyste i wesole prace, sloik faktycznie najbardziej cieszy oko. Moge odrobine kk? Optowalabym za dwiema warstawami farby i lekkim przetarciem tychze pap. sciernym po calkowitym wyschnieciu, znikna gruzdki i nierownosci, no chyba, ze zamierzone Smile
Odpowiedz
#10
Cały urok koślawego wazonika w jego koślawości.Super!Smile
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl