Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 10 głosów - średnia: 3.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255
hira, dziękuję Ci Smile A Ty tam czegoś nie robiłaś z mikrokulkami czy mi się tylko wydaje?
Haniu, dzięki i oby tak już zostało Smile
Oli, niechże i będzie rokokoko Big Grin A perełkę zawsze można zmienić, bo to szpilka z kolorową główką. Pomyślałam, że dam niebieską w kolorze esów przy różach, by nie przesadzić z tym różem.
Mery, najpierw robię esy floresy konturówką, a potem maczam dupkę jajka w małej miseczce z kulkami. Niewykorzystane kulki zsypuję i mam do innych projektów.
A Kraków jest magiczny, to fakt Rolleyes
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
Zaiste zimowa pisanka Big Grin choć w niebieskosciach byłaby bardziej mroźna a tak jest taka jak nasza pogoda - niby wiosna a jednak Smile bardzo ładne ombre! Smile
Odpowiedz
hira, dziękuję Ci Smile A Ty tam czegoś nie robiłaś z mikrokulkami czy mi się tylko wydaje?

nakupiłam tych mikrokulek i leżą, bo jakoś do nich wenę utraciłam;-(
ale piękne są i na pewno je wykorzystam
Odpowiedz
Elegancka pisanka. Granulki wręcz bajkowe. Ciekawe co Lady powie.. Wink
Odpowiedz
Bardzo Wam dziękuję Dziewczyny Smile
Kupiłam ostatnio więcej tych mikrokulek w bardziej wyraźnych kolorach, może oprócz pisanek czy bombek da się je jakoś fajnie wykorzystać.

malola napisał(a):DD, jakość u Ciebie nad ilością króluje Smile
O o o, tego się trzymajmy Wink
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
No, no elegancka ta pisaneczka, jak oli pisze rokoko jak nic Smile róż to i nie mój klimat, ale tutaj mi on nie przeszkadza w ogóle Smile niebieska szpulka niech zostanie, fajnie podkreśla te delikatne akcenty przy różyczkach Smile ale ale, czy ja dobrze widzę, że tam jest taki delikatny kraczek ?? :O
Odpowiedz
Reklama
Muszko, Madziu, dziękuję Smile
Mer, niezłe oko! To jest ten krak z Triple Thick, o którym pisałam kiedyś. Krak nie był w planach, ale nieoczekiwanie się pojawił i bardzo mi spasował Big Grin
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Fajnie wykorzystałaś mikrokulki. Nikt nie zabrał? Więc zabieram chyba Marty tu nie było Wink. Też bym zamieniła szpilkę na różową Smile.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Bierz, Wiola, bierz. Marta była, ale na fejsie i tam powzdychała Wink
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Ale tylko powzdychała Wink.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 11 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl