Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 10 głosów - średnia: 3.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255
Grażynko, Reniu, Merysiu, Malolku, dziękuję Smile

To zdjęcie przysłała mi Ola po uzupełnieniu przegródek:

   
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
Jaka słodka jak troskliwe misie Heart .Dziewczyny jak to jaki facet lubi takie pudełka?Współczesny i bez kompleksów Smile Ubierają się na różowo i takie tam to .Ja co prawda nie byłam taka pomysłowa w prezencie Walentynkowym dla meza.Kupiłam mu Warkę bo na czerwono jest puszka pomalowana( piwo rodzime to tu drogie jest to pije przeważnie Australijskie ) a on mi Misia z czekoladowym serduchem przymocowanym z przodu.Dopytuje sie teraz kiedy zjemy tą czekoladę Smile.Mnie się pudełko bardzo podoba.
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz
Fajnie bardzo Smile
Odpowiedz
Nat, Madziu, Virguś, dzięki Smile


Dość już tych słodyczy Wink Taką skrzynkę zrobiłam z okazji walentynek dla mojej Połówki Heart Już sama nie wiem czy to główny prezent, czy tylko opakowanie do tego, co w niej się znalazło. Często nazywam mojego Mężu vintage'owym i nie tylko dlatego, że kocha się w muzyce lat 70. Pudełko zrobiłam pod niego, dlatego nie ma zamykania, jest poprzecierane, są odnośniki do jego ukochanych Włoch i włoskiego, vespa, gość z zarostem - wypisz wymaluj on Wink choć to tylko serwetka. Dawno ją kupiłam i wtedy już mu się bardzo spodobała. Z prezentu się ucieszył i co chwilę zmieniał zdanie co do tego, co w niej będzie trzymał "Zegarki. Nie! Spinki do mankietów. Albo nie! ..." Big Grin

Napis ze środka: "Ucz się z przeszłości, wierz w przyszłość i żyj teraźniejszością"

           
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
No ciekawe, ciekawe... na co przeznaczona zostanie skrzyneczka.
Prezent rewelacyjny !
Odpowiedz
Świetna, męska ta skrzyneczka Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Reklama
Merysiu, i ja go lubię, fajny jest Happy
Oli, no nie pomyślałam, że pudełko jest w niebezpieczeństwie, zwłaszcza, że tak jak Renia Mężu zna Romualdę, którą zawsze nazywa Romą Big Grin Będę chować jakby co Wink
Grażynko, Virgusiu, na razie ma tam cukierki Naughty a jak się przeprowadzimy do nowego domku, powiedział, że wtedy na pewno nie będzie miał już problemu z decyzją, co konkretnie. Myślę sobie, że może się okazać, że jedna taka skrzynka to za mało Rolleyes
Dzięki Hanuś :*
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
DD Twój Marcinek bardziej przystojniejszy Wink niż ten ludek na pudełku . Bardziej od wieka podoba mi się dół . Takie fajne przechodzenie kolorów i oczywiście napis w środku . Przypomina mi kadr z przedwojennego filmu Smile.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Dziękuję Kochane!

muszka napisał(a):Piękna męska skrzynka. I wykonanie perfettoSmile Ciekawe co w niej zachomikuje?
Dam znać! Big Grin

wiolka42 napisał(a):DD Twój Marcinek bardziej przystojniejszy Wink niż ten ludek na pudełku . Bardziej od wieka podoba mi się dół . Takie fajne przechodzenie kolorów i oczywiście napis w środku . Przypomina mi kadr z przedwojennego filmu Smile.
W sumie to masz rację Rolleyes Big Grin
A dół to wosk barwiący. Powiem Wam, że szybciej maluje się bejcą, ale efekt wosku osobiście bardziej się podoba.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Podoba mi się pudełeczko i sentencja mnie rozczuliła Smile.Tak sobie myslę,ze nasi męzowie to mają z nami dobrze.Mogą swoje bibeloty trzymać w takich fajnych pudełkach jakie im zrobimy.
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl