Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 10 głosów - średnia: 3.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255
Meriluś, tutaj głównie Ola instruowała i z pomysłem wyszła, a z tego co wiem, nie ma nic przeciwko, by ktoś inny go wykorzystał Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
Ja spotkałam się kiedyś z podobnym pomysłem jako prezent ślubny, ale nie wpadłam na to że przecież na Walentynki też pasuje Smile
Odpowiedz
Jakby się uparł, to na wiele okazji, np. urodziny, chrzciny, skończenie studiów Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
W sumie racja... Smile
Odpowiedz
Nie widziałam tej serwetki . Praca świetna - że też faceci lubią takie motywy Smile.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Dzięki Dziewczyny Smile Powiedzmy, że to co w środku to dla niego, a pudełko będzie służyć obydwojgu, stojąc sobie w sypialni Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
Big Grin A może właśnie o to chodzi..! Dla faceta pozornie niefacetowy prezent..? Pomysł superancki! Wykonanie i efekt standardowe... Wink Smile
Odpowiedz
To jest prezent tradycyjnie walentynkowy Smile Słodki i różowy (no, pastelowy). Ja ten zamysł rozumiem. To jakby dostać misia, poduszkę z napisem "Kocham Cię", czekoladki z różowym lukrem lub czerwone balony w kształcie serc. W Walentynki można Big Grin
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Bardzo, bardzo słitaśna skrzyneczka Wink)) A te serduszka, ma się rozumieć, facet będzie wieszał na szyję Wink))
Tego boberka wsadziłam kiedyś na bombkę Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Ja już nie chcę myśleć, gdzie on je sobie będzie wieszał Rolleyes

Widzę, że bober multifunkcjonalny Big Grin
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 12 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl