Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 10 głosów - średnia: 3.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255
No ludzie... To jest mostrzostwo!!! Kompozycja, kolory... Super!
Odpowiedz
Reklama
Faktycznie piękne reliefowo cieniowane pudełeczka ;o))
Odpowiedz
Kochane, bardzo dziękuję za odwiedziny i pochlebne słowa. Owa Mama dostanie pudełka w weekend. Relacja pewnie w poniedziałek. Trzymam kciuki, by było tak, jak mówicie. Ściskam!
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
no,no, nic nowego nie wymyślę...prześliczne pudełeczka Smile idealnie "mamine" Smile znam ten szablon, zastanawiam się jak go użyłaś do zrobienia reliefów, przecież on jest mega cieniutki ?!
Odpowiedz
Przepiękna praca Wink) Cieniowania to mistrzostwo Wink Nawet Oskar czy jaka tam inna nagroda Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Meriluś, nawet jest ok. Mam chyba bardziej cienkie z inspirello. A wiesz, kupowałam go razem z Tobą w Dekormanii, pamiętasz? Smile

Hanuś, coś Ty! ...No dobra, biere oscara Rolleyes

Mery, jak się cieszę, że go tak oceniasz Smile

Grażynko, dziękuję i bierz póki właścicielki nie ma Wink
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
(02-10-2016, 03:10 PM)DecouDream napisał(a): Meriluś, nawet jest ok. Mam chyba bardziej cienkie z inspirello. A wiesz, kupowałam go razem z Tobą w Dekormanii, pamiętasz? Smile
Pamiętam, pamiętam, stad go znam Smile myślałam że z takich cienkich nie da się robić reliefów, muszę koniecznie sprubować. Ja wtedy kupiłam ten szablon z marokańską mozaiką co użyłam na skrzyni walentynkowej Wink
Odpowiedz
Lubię takie prace. Od razu mi zapachniał różany ogród. Motyw z francuskiego listu a pudełka jak z francuskiego romansu.Grażynko mogłabyś sie podzielić ze mną.Po co ci dwa pudełka?
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz
Merilon napisał(a):Pamiętam, pamiętam, stad go znam Smile myślałam że z takich cienkich nie da się robić reliefów, muszę koniecznie sprubować. Ja wtedy kupiłam ten szablon z marokańską mozaiką co użyłam na skrzyni walentynkowej Wink
No Twój to jest przepiękny. Jak pomyślę to serduszka w oczach mi wyskakują.

Ginger, dziękuję Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
(02-10-2016, 04:46 PM)DecouDream napisał(a): No Twój to jest przepiękny. Jak pomyślę to serduszka w oczach mi wyskakują.
Haha....dobre Big Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 10 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl