Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 10 głosów - średnia: 3.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255
Jakie przechlapane? Się pytam Tongue Mnie to zawsze wszystko się podoba. Na forum same utalentowane Dekupażystki. Niedługo zmieniam metraż na ciut większy, więc każda decuozdoba będzie mnie cieszyć i swoje miejsce znajdzie.
Kimkolwiek jesteś moja Mikołajko, wiedz, że już mi się podoba to, co tworzysz. Kropka.

natabus napisał(a):...za to bardzo łatwo będzie miała z oli.
Ha!
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
Aaaa Big Grin To dziękuję bardzo Kisss
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Przepiękna Smile Podziwiałam już na fb i myślałam, że te skośne paski sama ciapałaś Wink A to papier, uhaha Smile
Nie zmienia to oczywiście faktu, że dalej mi się ogromnie podobają wraz z całością Smile
Odpowiedz
Kochane, dziękuję Wam Heart
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Mogę napisać tylko tyle:
Piękna Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
DeDuś ja się zachwycałam nad tą herbaciarką na facebooku, no napatrzyłam się to teraz mogę napisać, że jak zwykle u ciebie, wszystko mi się tu podoba Smile jest piękny Kraków, piękny kolor bejcy, wszystko pięknie skomponowane a ten uchwycik i środeczek no piękności śliczności Smile
Odpowiedz
Reklama
Haniu, jak mi miło, że znów wpadłaś i napisałaś parę słów Smile
Merilku, dziękuję Ci! Stety bądź niestety mam zamówienie na 3 (!) "takie same, ale inne"... Big Grin Głowa mała Rolleyes
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Haha, skąd ja to znam ;-)
Odpowiedz
Ponad miesiąc mnie tu nie było, nudności dają się we znaki.
Dobrze, że mikołajki zmotywowały mnie do pracy.

Czy to coś dziwnego, że nie chciałam naszej Malolce zrobić lawendowej szkatułki? Big Grin
Postanowiłam pójść w kierunku praktyczności. Stąd pomysł na nosidełko kuchenne.
Mam ogromną nadzieję, że jej będzie służyć.

Środek - wydaje mi się, że to bejca, choć możliwe, że brązowy Lazur, nie pamiętam już Rolleyes Węższe boki to biały akryl, stearyna, zielony akryl, przetarcia, patyna i kropki. Szersze boki serwetka.

                   
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Kurczaczki Marzenka jakie Ty piękne zdjęcia robisz, aż zazdraszczam, że nie wspomnę o perfekcji postarzenia tego nosidełka ;o)))
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 10 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl