Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 10 głosów - średnia: 3.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255
Śliczna jest i powtórzę za Wiolką:
Dlaczego mi nie wychodzą transfery?
Odpowiedz
Reklama
DecouDream napisał(a):wierzch flugger 20, reszta błysk 70 Smile
sprytna inwersja Smile i tak, jesteś jedną z mistrzyń transferu na tym forum - pewnie mogłabyś przez sen zrobić i nic nie wykulać... piękna klasyczna szkatułka!
Odpowiedz
abask napisał(a):Śliczna jest i powtórzę za Wiolką:
Dlaczego mi nie wychodzą transfery?
A ja powtórzę za DeDe:
próbuj, próbuj i próbuj, szybko Ci zacznie wychodzić. Mur beton.

Martuś, dziękuję Ci Smile Przesadzasz Tongue
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
nie byłabym tego taka pewna... Tongue
Odpowiedz
DD kiedyś robiłam . Pierwszy wyszedł perfekto . Niedawno chciałam zrobić chyba na zakładce i się rozdupczył Sad.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
No cóż... po prostu jedna z tych prac, które zapadają w pamięć i dusza piszczy po cichutku i z zazdrością "może kiedyś...". Cudna klasyka Smile
Odpowiedz
Reklama
Ślepy jestem, gdzieś Twój wątek pominąłem Big Grin ten biały kuferek kilka stron wstecz boski, czysty bardzo fajny, ten bejcowy z 202 też Smile
Odpowiedz
Kochani, dzięki Wam wielkie. Ogromnie mi miło, że Wam się podoba Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
DeDuś, Twoja klasyka to klasyka ! Piękne jak zwykle!

(09-04-2015, 10:38 AM)wiolka42 napisał(a): Transfery to mistrzostwo. Dlaczego mi nie udają się ??? Buuuuuuuuuuu.
Bo... nie byłaś na Warsztatach..? Wink Teraz pozostają Ci indywidualne lekcje u Grażki, albo Reni, ewentualnie trening samodzielny Wink
Odpowiedz
Dziękuję tym bardziej, że to była taka szybka praca. Klasyki się sprawdzają, gdy czas goni. Bejca+klejenie serwetki po całości żelazkiem=ratunek Wink

Wiola nie ustawaj w próbach. Próbuj gdzieś na boku, na brudno - niekoniecznie na prawie gotowej pracy. Porażka mniej boli Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 22 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl