Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 10 głosów - średnia: 3.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255
Ja zwykle cudowne, chyba nie dane mi napisać u DD nic innego Wink Bardzo mi się podoba podcieniowana góra (mimo, że raczej z aniołkami niekoniecznie się lubimy), wspaniały cytat, ale boczki to dopiero mniam... Obawiam się, że się troszkę zainspiruję, bo właśnie robię jedno pudełko i cieniowany szablon to jest to czego mi brakowało Smile
Odpowiedz
Reklama
No i ja aniołki nie tak znowu koniecznie, ale jak mus i jak "zrobione" po DeDuś-kowemu... to czemu nie. Jak dla mnie troszku za intensywny turkus na dole pudełka. Całkiem możliwe, że na żywca inaczej nieco wygląda. Generalnie... jak to było..? a, "jestem na tak" Smile
Odpowiedz
RE-WE-LA-CJA. DD też chcę być Twoją przyjaciółko-sąsiadką Smile.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Merilku, zawsze chciałam zrobić coś z tego typu serwetkami, a nie miałam nigdy możliwości. Tutaj idealnie pasowała do mojego prezentu Smile

Cavi, ja się nie obawiam, inspiruj się ile wlezie Big Grin

Virguś, to prawda, w realu mniej świeci Smile

Wioooolu, kochanaś Heart

Dziękuję Wam Kisss
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
cudeńko znowu stworzyłaś...a te boczki, te kolorki pod szablonem miodzio. To sprawka właśnie tego wosku?
Aż wstyd powiedzieć...ale ja jeszcze strasznie mało wiem a jeszcze mniej umiem Sad
Odpowiedz
Dziękuję b-b Smile Tak, masz rację, wosk jest tłem dla szablonowego wzoru. Wewnątrz też jest, ale mniej.
I ja mnóstwa rzeczy nie wiem Smile To forum jest kopalnią wiedzy. Łopata w dłoń i kop, i szukaj, i pytaj Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
Przyszłam sobie jeszcze popatrzeć na aniołki i nasunęło mi się pytanie - całość lakierowałaś? Tzn. również to, co woskowane?
Odpowiedz
Grażynko, na zdjęciach trochę świeci po oczach, ale na żywo dobrze się wszystko komponowało, a turkus łączył się z różem i ożywiał przygaszone aniołki Wink
Cavi, ja lakieruję wosk flugerem jeśli mam na nim akryl czy to w postaci kropek, czy też wzorów z szablonu.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
No tak, bo to barwiący wosk, ja barwiącym nie robiłam nigdy, tylko bejca + bezbarwny, a wtedy ew. szablon szedł pod wosk... A przy barwiącym to faktycznie trzeba to jakoś zabezpieczyć. Nie złazi ten lakier później? Tak się zastanawiam jeszcze nad opcją bezbarwny wosk na wierzchu, dlaczego zdecydowałaś się na lakier, a nie bezbarwny wosk jako zabezpieczenie? Wiem, maruda jestem drążąca, ale ciekawi to mnie Wink
Odpowiedz
cavi napisał(a):No tak, bo to barwiący wosk, ja barwiącym nie robiłam nigdy, tylko bejca + bezbarwny, a wtedy ew. szablon szedł pod wosk... A przy barwiącym to faktycznie trzeba to jakoś zabezpieczyć. Nie złazi ten lakier później? Tak się zastanawiam jeszcze nad opcją bezbarwny wosk na wierzchu, dlaczego zdecydowałaś się na lakier, a nie bezbarwny wosk jako zabezpieczenie? Wiem, maruda jestem drążąca, ale ciekawi to mnie Wink

Nie ma żadnych problemów przy nakładaniu lakieru, trzyma się dobrze i nigdy z niczego nie odpadł. A dlaczego nie daję bezbarwnego? Bo go nie mam Big Grin
(Cavi, pytaj zawsze ile dusza zapragnie Smile)

Oli, zaraz umieszczę cytat w stosownym wątku Kisss
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 10 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl