Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 10 głosów - średnia: 3.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255
Dziękuję Wam bardzo :*

A dzisiaj pokażę szkatułkę, która miała być głównie w dwóch kolorach: pudrowy róż i zieleń. Osobiście nie umieszczałabym koronki u dołu, ale Zamawiająca bardzo nalegała, a nawet była podekscytowana faktem, iż może zdecydować, że ta koronka tam będzie Smile Nie mogłam odmówić Wink
Zieleń to bejca, a koronka poprzecierana farba akrylowa.

   
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
Najpierw to zabieram tę z maczkami Wink)
Mnie się podobają Twoje koronki to bym też pewnie nalegała aby tam były Wink)
Odpowiedz
abask napisał(a):Mnie się podobają Twoje koronki to bym też pewnie nalegała aby tam były Wink)

Też bym nalegała Smile
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Cudna herbaciarka, dołączam do fanek wersji z koronką Smile
Odpowiedz
Piękna szkatułka Smile z koronką czy bez podoba mi się bardzo Smile nie znam dokładnie tej serwetki, ale wydaje mi się że ją delikatnie podmalowałaś ? Smile
Odpowiedz
Jak to Ty pisujesz..? "klyent nasz pannn..." Wink
Reszta również jak zwykle.... Big Grin No i te Twoje środeczki... ech...
Odpowiedz
Reklama
Haniu, Zuziu, miło mi! Dziękuję Smile

(06-08-2015, 12:54 PM)Ataner napisał(a): Mam jakieś zwidy, że już to pudełko widziałamBig Grin Zmęczenie chyba daje w kość i oczy oszukująBig Grin
Nie masz zwidów Reniu Big Grin Tę serwetkę wykorzystałam całkiem niedawno róże w wiaderku z domalowanym tłem TU
A koronkę (trochę inną) też robiłam ostatnio, tylko że na lawendowejSmile

Dziękuję Smile

(06-08-2015, 03:21 PM)Merilon napisał(a): Piękna szkatułka. Z koronką czy bez podoba mi się bardzo. Nie znam dokładnie tej serwetki, ale wydaje mi się że ją delikatnie podmalowałaś ? Smile
Merilku, całą malowałam akrylem przy pomocy szablonu, a potem przetarłam papierem ściernym. Cieszę się, że się podoba!

(06-08-2015, 06:26 PM)Virgo_777 napisał(a): Jak to Ty pisujesz..? "klyent nasz pannn..." Wink
Reszta również jak zwykle.... Big Grin No i te Twoje środeczki... ech...
haha tak mówiłam, a dzisiaj się dowiedziałam, że Zamawiającej tak się spodobała, że dla siebie ją zostawiła, a a prezent zamówi inną.
Dziękuję Hug
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Koronka musowa Smile A motyw też pamiętam z poprzedniej szkatuły: i tam i tu pięknie się prezentuje Smile
Odpowiedz
Jestem bardzo na TAK .
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Dzięki Dziewczynki!
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 15 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl