Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 10 głosów - średnia: 3.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255
Oj przepiękna ta szkatułka Smile te róże są cudowne, a spęki na nich wyszły ci przepiękne Smile mam nadzieję że mi kiedyś też takie wyjdą Wink na razie próbowałam na surowej tekturce i nawet mi wyszły, ale na pracy mam jeszcze cykora Wink powiedz, czym wypełniałaś spękania ? i czym potem zabezpieczyłaś ? w sensie jakim lakierem? wracając do szkatułki to piękna kolorystyka, jak zobaczyłam zdjęcia (bo najpierw oglądałam a dopiero potem przeczytałam post) to przykuł moją uwagę dół i się zastanawiałam czym uzyskałaś taki efekt, bo bejcą był by troszkę inny efekt Smile ja się na woskach nie znam, ale zapamiętam to co Oli mądra głowa prawi Wink
Odpowiedz
Reklama
Meriluś, dziękuję Smile Spękania najpierw wypełniłam miedzianą sypką porporiną, potem złotą, ale efekt mnie nie satysfakcjonował, to przetarłam jeszcze płynnym bitumem. Wierzch wyczyściłam terpentyną i polakierowałam jachtowym v33.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Muszę sobie sprawić tą terpentynę i na ten jachtowy już od dłuższego czasu też mam chrapkę Naughty
Odpowiedz
No właśnie, to woskowanie. Woskowałam swój chustecznik (ten ascetyczny, z napisami tylko) i podobał mi się i kolor, i efekt. Niestety moje obawy zwyciężyły i pojechałam po wosku lakierem. Nie tak bardzo dawno to było i na razie nic się nie dzieje, ale wiem, że zmiany (cokolwiek to znaczy) nawet po dopiero dwóch latach wyłażą i to baardzo intensywnie. Spróbuję woskowania po lakierze.
Merilon, ale jachtowiec 3V3 jest dość ciemny... A terpentyna balsamiczna to dobry wynalazek.
Odpowiedz
U mnie jachtowy nie przeszkadzał, a nawet pomógł.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
widziałam na fb, piękna praca Marzenko, jak zwykle z resztą. Lubię takie klimaty i do tego spękania pasujące do stylu całości :-)
Odpowiedz
Reklama
Aniu, bardzo Ci dziękuję Smile
Natabusku, to tym bardziej się cieszę i doceniam :*
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Bardzo ładne i tę spękania też fajne duże takie Smile
Odpowiedz
Cudna szkatułka, bardzo podoba mi się kolorystyka.
Odpowiedz
Futrzaku i Cavi, dzięki wielkie :-)
Cieszę się, że te spękania tak Wam się podobają, bo nie robię ich za często :-)
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 13 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl