Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 10 głosów - średnia: 3.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255
[/quote]
Boimy się, ale w prywatnych wątkach można Naughty
No i biegamy szybciej od Deduśki![/quote]
DecouDream napisał(a):hehe, biegam szybko, ale krótko
Ha ha... doskonałe! Big Grin
Odpowiedz
Reklama
Proste, ładne i lekkie te zestawy, super Smile
Odpowiedz
Vikuś Heart
Martuń Naughty
Dzięki Futrzaku. Fajnie, że Ci się podobają Smile
Oli, Mark to dopiero wymiata gitarą... Moją ukochaną piosenką jest "Romeo&Juliet" Rolleyes
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
A ja mam R&J jako dzwonek Big Grin
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Natabusku, ależ się cieszę, żeś i Ty na tego taka :*
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
(04-15-2015, 08:26 AM)DecouDream napisał(a): Deep Purple to ukochany zespół mojego Mężu. On to taki ukryty Steve Morse Big Grin

DD - mój pierwszy śp też ich uwielbiał, zebrał prawie lub całą dyskografię i zaraził mnie i dzieciaki miłością do nich Smile A wiesz co? Oni na jednym z koncertów zabawiali się różnymi aranżacjami znanych melodii i m.in. zagrali Kremlowskie Kuranty. Mogłabyś podpytać męża, gdzie to można znaleźć? A może ma ten kawałek, lub wie na której płycie, lub na jakim koncercie to grali? Spytaj, ładnie proszę Big Grin
Odpowiedz
Reklama
Malganko, pytałam Mężu i niestety takiej informacji nie zna. Mówi, że oni często pozwalają sobie na różne aranżacje na swoich koncertach. Nawet Mazurka Dąbrowskiego zagrali kiedyś. Też poloneza i walca Chopina Smile Tak sobie myślę, że może i usłyszał coś Kremlowskich Kurantów tylko nawet nie wiedział, że to oni Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
rotfl ale nieporozumienie rotfl
Deduśku, chodziło mi o melodię kremlowskich kurantów, nawet nie wiedziałam, że jest taki zespół - dopiero przed chwilą zobaczyłam w necie, gdy chcialam Ci przesłać linka do melodii - niestety, nie znalazłam Sad Chopina w ich wykonaniu też słyszałam - oni są niesamowici Smile
Odpowiedz
sto lat Marzenko! wszystkiego co dobre i piękne Smile
[Obrazek: chabrowe_bukiety_1.JPG]
Odpowiedz
Najlepsze życzenia De-De Smile
I dwustu lat!
   
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 12 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl