Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 10 głosów - średnia: 3.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255
Ale piękna, bardzo mi się podoba Smile i kolorki fajowe Smile
Odpowiedz
Reklama
Pięknie postarzona taca Smile Pierwszy raz jak patrzyłam, to mi te niebieskie kropki nie całkiem pasowały, ale jak drugi raz spojrzałam, razem na kropki i niebieskie kwiatki, to już zupełnie inaczej - z zaskoczeniem stwierdziłam, że gra. Zaskakujące to kropkowanie, ale bez niego byłoby mniej ciekawie Smile
Odpowiedz
Taca pięknaSmile Kropkowanie jak dla mnie - jak najbardziej pasujeSmile
Odpowiedz
Bardzo, bardzo Wam dziękuję za odwiedziny i swoje komentarze Smile

Merysiu, stara serweta - to jest to Happy
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Lubie takie babcine klimaty. Mam mile wspomnienia.
Taca jak najbardziej sie w taki klimat wpasuje. Przyciemnione kwiatki cudne. Kropeczki majstersztyk. Normalnie z kuchni mojej babci wyjete, czasem nadjedzone, ciagle uzytkowe.
Odpowiedz
Mnie się podoba bez zastrzeżeń.Akceptuje w całości.Widać już w niej twój styl.Lekki jak płatki kwiatu wiśni fruwające na wietrze.Mnie też pasuje.Mam w salonie zasłonki w różyczki w stylu Wiktoriańskim i starą skrzynie zamiast ławy, a na niej ponad stuletnie koronki.Pasuje mi do skrzyni.Rób takie prace dalej.
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz
Reklama
Super taca Wink)) Niby mroczna w swych kolorach a jednak przyciąga wzrok Wink
Odpowiedz
właśnie robię pudełko z tym motywem, ale to prezent ślubny także będzie zupełnie w innym klimacie Big Grin a taca podoba mi się bardzo a niebieskie chlapki najbardziej... dodają tej starej tacy świeżości Smile
Odpowiedz
Marzenko to chyba pierwsza Twoja praca, która nie przypadła mi do gustu jakoś takoś mroczna jest niemiłosiernie, chociaż przecież już robiłaś ciemne prace i mi się podobały, to ta niestety nie ;o))
Wykonanie perfekcyjne, mam nadzieję, że spodoba się Twojej przyjaciółce.
Odpowiedz
Kochane moje, widzę, że są skrajne opinie o tej tacy, ale powiem Wam, że takie postarzanie bardzo mi odpowiada, jak to mówię "klika mi" Wink Mężu nawet powiedział, żebyśmy sobie ją zostawili, a Ani zrobię coś innego Big Grin No nie, no. Ania otrzymała parapetówkowy prezent i szał na całej linii. Jej też "kliknęło", a poza tym kolorami idealnie wpasowało się w jej wystrój. A, i chciałaby jeszcze taki sam zegar. Nigdy nie robiłam zegara, więc czemu nie Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 15 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl