Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 10 głosów - średnia: 3.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255
Tę szkatułkę wykonałam na zamówienie z okazji Dnia Babci i Dziadka. Serwetkę wtopiłam w tło, podkreślając kolory, które również występują w domu obdarowanych, głównie krem i zieleń. Reszta to brązowa bejca. Zwróćcie uwagę na dedykację. Uważam, że jest cudna Smile

       
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
jak Ty pięknie mieszasz te kolory... subtelne i z wyczuciem. A dedykacja pewnie rozczuli (jeśli już tego nie zrobiła) dziadków Smile
Odpowiedz
Dziękuję Wam Smile

(01-22-2015, 06:44 PM)Ataner napisał(a): Te róże są bardzo ładne, już je kilka razy widziałam na różnych pracach. To papier?
Reniu, to serwetka IHR.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Fajne pudło Smile
Mam tę serwetkę od Mojej Dolli, tyle, że w kolorach beżo-śmietankowych Smile i wciąż zwlekam z jej pocięciem...
Odpowiedz
Piękna praca . Cieniowania mistrzowskie. Nie mam takiej serwetki Sad a bardzo mi się podoba Smile.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Dziękuję Heart

Właśnie się dowiedziałam, że Ala i Wisia to kot i pies Big Grin (stawiałam na dwa koty)
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
Też bym chciałą takie pudełko dostaćHeart
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz
Cudniasta skrzyneczka Wink)) I takie apetyczne cieniowania Wink
Dedykację czytałam 5 razy i się zamotałam Wink))
Odpowiedz
Madziu, dziękuję!
Haniu, dziadek ma ksywę Jajko, Ala to kot, a Wisia to pies, kółkowego domu sama nie ogarniam, a Mateuszek ma ksywę "June Julay" i wiąże się to z jakąś historią rodzinną Smile
Reniu, kochanaś! I chętnie zobaczę Twoje pomysły na tę serwetkę Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Przepiękna herbaciarka ! uwielbiam tą serwetkę, ale jeszcze jej nie wykorzystałam do niczego. Idealnie wycieniowałaś tło, podkreślając delikatność tego motywu, całość (jak zwykle) prezentuje się przepięknie !
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 16 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl