Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 10 głosów - średnia: 3.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255
Martuś, a mogę Cię uściskać? Hug

(01-16-2015, 11:45 PM)martag90 napisał(a): s. 120 – wysyp nieziemskich zakładek! Czym robiłaś cegiełki na gitarowej? Nie widziałam takiego szablonu;
Prosżę bardzo: http://www.craftfun.pl/pl/searchquery/st...=stary,mur

(01-16-2015, 11:45 PM)martag90 napisał(a): A przy okazji dowiedziałam się, że tak jak ja, jesteś pedagogiem? Lub coś w tej dziedzinie Smile
Od 9 lat uczę języka, a Ty? Big Grin
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
A proszę bardzo, ściskaj Big Grin
Ja jestem (nie wiem czy mogę powiedzieć "świeżo", dotąd tak mówiłam, ale to już pół roku minęło Big Grin) po studiach a kończyłam resocjalizację i poradnictwo i pomoc psychopedagogiczną. Na razie jestem na drodze (bardzo wyboistej) poszukiwań pracy. Decou leczyło w trudniejszych momentach moje zszargane nerwy (tzn. decou szargało je w inny sposób i to mi na ten moment odpowiadałoSmile)
Odpowiedz
Oficjalnie więc witam kolejnego Pedagoga i trzymam kciuki za znalezienie pracy Cheers
Synchroniczność we wszechświecie często mnie dotyka. Dzisiaj przy kolacji akurat wspominałam z Mężu jak to się stało, że dostałam pierwszą pracę Smile
A że decou jest lepsze niż terpia, to ja wiem Big Grin Choć może nie jestem dobrym przykładem, bo mam wsparcie psychologiczne udzielane codziennie i mam nadzieję, że tak będzie do końca życia Wink
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Oby, oby Smile czyli pedagogów jest tu więcej, ciekawe... Big Grin i dziękuję za oficjalne powitanie Big Grin
Odpowiedz
Ja używałam tej serwetki..Twoje zakładki uwielbiam! Chyba powinnam sobie kilka zamówić od Ciebi.Zapewne i tak byłaby to kropla w morzu potrzeb bo mnie zakładki gdzies "wychodzą".Znikają jakoś.Chyba jakiś zakładkowy porywacz w nocy u mnie grasuje.Tak jak Ty uważam,że zakładka to bardzo dobry prezent.Jeszcze taki piękny jaki wychodzi z pod Twoich rączek Smile
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz
Dziękuję Ci Madziu Heart
I ja jestem szewcem, co bez butów chodzi Rolleyes
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
To ja proszę zakładkę dla mnie!Mam już kilka prac naszych forumowych koleżanek.Będę strzegła jak oka w głowie! Nie dam zrabować!
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz
A bierz Pani Naughty
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Zwiedzam wątki z pracami i dzisiaj wpadłam do Ciebie Wink
Post 505 - piękna skrzyneczka z makami Smile Pewnie obdarowana osoba strasznie się ucieszyła Smile
Post 129 - słodki świecznik. Bardzo delikatnySmile
Odpowiedz
Bogda, bardzo mi miło, że zechciałaś pospacerować po moim wątku Happy
Piękno polnych maków i mnie urzeka. A co do świecznika, jest prawdziwym przykładem "made with love", bo zrobiony dla mojej kochanej siostry Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl