Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 10 głosów - średnia: 3.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255
Kurcze ja nie mam takich fajnych czcionek w wordzie Sad a odkąd mam nowego worda to w ogóle nie umiem robić lustrzanych odbić, w tym starym w wordart'cie umiałam , w nowym już nie umiem Crybaby
Odpowiedz
Reklama
Wiem że jest wątek, ale ja ni umiem sobie tych czcionek zainstalować w kompie, bo to są siakieś pliki i to nie są instalki a ja jestem kiepska w te klocki Sad
Odpowiedz
świetne, bardzo mi się podobają, szkoda, że to na prezent bo bym chwyciła i "siwy dym"....Smile...
Powinnam sobie też zrobić, no ale czy wyprodukuję aż takie cudeńka?...koniec z zaginaniem rogów kartki, biorę się do roboty ...Wink
Odpowiedz
Wow....zakladki jak marzenie. Moiod razu zakosiliby ta z gwiezdnych wojen. Mnie sie podoba brokatowa z przebisniegiem.
Odpowiedz
Cudne zakładki a dokładniej:

1. Fajna i prosta pewnie dla faceta
2. Bardzo mi się podoba, bo lubię ten motyw
3. Serwetka chyba jedna z moich ulubionych, wielki plus za dopasowanie kolorystyczne i czcionkowe napisu
4. śliczna delikatna, brokat wygląda jak rosa na śnieżyczkach
5. CUDO!!!! pięknie podmalowana
6. Cydowanie wykonana, piękni dobrane koraliki
7.ślicznie dopasowana kolorystycznie, no i ta wstażeczka tak jak pączek niezapominajki, że ach...
8.Jak dla mnie naj naj, świetnie wykonanie cieniowania i ten efekt gwieździstego nieba, motyw świetnie wkomponowany no i te dodatki - to już Twój znak rozpoznawczy :-)
Zdolna jesteś bestia Marzenko :-)
Odpowiedz
Bardzo Wam dziękuję za odwiedziny i pozostawiony komentarz. Super, że Wam się podobają Smile


(12-18-2014, 11:02 AM)Merilon napisał(a): Wiem że jest wątek, ale ja ni umiem sobie tych czcionek zainstalować w kompie, bo to są siakieś pliki i to nie są instalki a ja jestem kiepska w te klocki Sad
Mer, spróbuj raz jeszcze sama (to trwa bardzo krótko: zapisujesz na dysku, otwierasz folder, klikasz z 1 plik, samo się instaluje, tyle), a jeśli nie wyjdzie, tuptaj do męża Smile

(12-18-2014, 09:55 PM)RotkiwKerianna napisał(a): Powinnam sobie też zrobić, no ale czy wyprodukuję aż takie cudeńka?...koniec z zaginaniem rogów kartki, biorę się do roboty ...Wink
RKerianno, wierz lub nie, i ja jestem szewcem, co bez butów chodzi Big Grin

AniuPawlaczko, doceniam to, że skomentowałaś każdą zakładkę z osobna i dostrzegłaś detale. Dziękuję Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
Hmm... no chyba będę musiała potuptać do męża Big Grin
Odpowiedz
Merysiu, i ja szczerze uważam tak jak Ty.
No i dziękuję, że wpadłaś pooglądać Wink
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Mam już piękne czcionki, mężu mi zrobił Clap niektóre rozpoznaję z twoich prac Wink
Odpowiedz
Super, Mer! Teraz czekam na pracę z ich zastosowaniem Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl