Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 10 głosów - średnia: 3.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255
Dzięki Dziewczyny. Ilu ludzi, tyle gustów Smile Zamawiającej się spodobały, zobaczmy czy obdarowanym też Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
Niecodzienne zamówienie i niesamowite wykonanie Smile wszystkie są perfekcyjne, takie DeDusiowe bym rzekła Wink pomimo ich nie przepadam np za Klimtem, wszystkie podobają mi się bez wyjątku. Niesamowicie poradziłaś sobie z tą z Gwiezdnymi Wojnami, niby temat nijak się ma do decou,a Tobie wyszło to świetnie Smile No i suknia domalowana mistrzowsko! Jeśli miała bym wybierać dla siebie to porwała bym tą z niezapomijkami (btw kapitalny kraczek !!) albo tą z makami Smile
Odpowiedz
Wszystkie piękne, aż ciężko się zdecydować Smile
Odpowiedz
Aha, DeDe chciałam zapytac, jak robisz takie ładne napisy imion ? też tak chcę !
Odpowiedz
Qrczaczki. Piękne wszystkie. Mogę zabrać każdą oprócz Klimta bo go nie lubię Wink))
Jadziowa chyba w sam raz dla mnie Wink))
Odpowiedz
Rany każda inna i jak perfekcyjnie wykonane, cudne i spełniające życzenia ;o)))
Odpowiedz
Reklama
Kochane moje, bardzo Wam dziękuję. To takie fajne, że każda wybrałaby coś dla siebie Smile Z Klimtem to tak jest, że albo się go lubi, albo nie. Ja go lubię, kojarzy mi się mmmiło. Gdy pierwszy raz spędzałam wakacje z Mężu (wtedy nieMężu jeszcze), mieszkaliśmy w pokoju, gdzie na ścianie wisiała grafika z Pocałunkiem Klimta.

(12-17-2014, 11:10 AM)Merilon napisał(a): Aha, DeDe chciałam zapytac, jak robisz takie ładne napisy imion ? też tak chcę !
Merilko, robię je tak samo jak napisy czarno-białe: w Wordzie, w WordArcie. Piszę, co chcę, wybieram czcionkę, kolor, rozmiar i odwracam na lustrzane odbicie. A potem transfer.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Nikt nie zabrał tej z przebiśniegiem ?? Ponieważ tam sie dużo błyszczy jest moja Smile. Wszystkie urokliwe .
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Super zakładki zmalowałaś. Jak by mogły się nie spodobać skoro są "specjalnie dla..."?
Gwiezdne wojny najfajniejsze Smile
Odpowiedz
Bardzo Wam dziękuję Smile I mnie osobiście Gwiezdne podobają się najbardziej. Pierwszy raz "robiłam" kosmos Wink

(12-17-2014, 06:03 PM)oli napisał(a): No Mistrzyni Małych Form nasza!!!
Kłaniam się w pas, dziękuję Heart Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 12 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl