Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 10 głosów - średnia: 3.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255
Przepiękna!!!!!! Też mam taki szablonik śnieżek, z empiku Tongue
Zapraszam na bloga! http://decupug.blogspot.com/
Odpowiedz
Reklama
Kochane, dziękuję Wam za odwiedziny i miłe komentarze :*
Niech pastele cieszą oko Małgosi Smile

(12-06-2014, 10:49 PM)DecuPUG napisał(a): Przepiękna!!!!!! Też mam taki szablonik śnieżek, z empiku Tongue
A ja w tuluz'ie nabyłam (jak tysiąc innych przydasi Big Grin)
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Zahaczając jeszcze o nasz mikołajkowy weekend, pokazuję Wam mój prezent dla Hani naszej czyli Abask. Chciałam zrobić coś innego niż zawsze. Nazajutrz po otrzymaniu wiadomości o mojej Wylosowance, zobaczyłam w sklepie metalowy dzbanek i od razu wiedziałam, że będzie on dla Hani i na pewno nie będzie w fiolecie choć z przeznaczeniem na lawendę Big Grin
Najpierw go wygąbczyłam podkładem, pomalowałam na biało, potem ozdobiłam górę, dół i rączkę decoupage'owo (by nie dostać rózgi od Matki Organizatorki), a następnie wzięłam się za zaROMBiste miejce "pomiędzy": pomalowałam na niebiesko, przetarłam stearyną, znów białym akrylem, następnie poszedł w ruch papier ścierny, patyna, kropki i lakier matowy.
Czegoś mi jeszcze brakowało, więc dorobiłam serduszka do szarego sznurka.
Gdyby tego było mało, dodałam dedykację Heart

           
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Pięknie wyszedł Ci ten dzbanuszek ;o))))
Odpowiedz
Kwiatuszki na rączce i dolnym pasku malowane czy wydzierane i przyklejane? Dedykacja to transfer? Praca bardzo mi się podoba Smile.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
DZbanuszek przeuroczy!!!!Pięknie wykonany, super połączenie kolorów, bardzo mi się podoba!!!!
Odpowiedz
Reklama
No i co? Zazdrościcie mi pewnie Wink))

A tak na serio Wink Piękny ten dzbanek i wraz z lawendą stoi na honorowym miejscu, na widoku aby wszyscy go widzieli Wink)) Zastanawiam się czy go nie stawiać do góry nogami ( żeby wszyscy widzieli, że on specjalnie dla mnie był poczyniony i nawet Oli go zabrać nie może) Wink
Jeszcze raz pięknie dziękuję Wink
Odpowiedz
Wy nie znacie a ja znam i nawet mam tadadadam Wink
Odpowiedz
Hania czyżbyś go postawiła na oknie tym od ulicy Wink.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
(12-07-2014, 10:40 PM)wiolka42 napisał(a): Kwiatuszki na rączce i dolnym pasku malowane czy wydzierane i przyklejane? Dedykacja to transfer? Praca bardzo mi się podoba Smile.
Wiolu, wszystkie kwiatuszki wydzierane z białej serwetki, a dedykacja to transfer + ozdoba reliefowa z inką gold.

(12-07-2014, 10:54 PM)abask napisał(a): No i co? Zazdrościcie mi pewnie Wink))

A tak na serio Wink Piękny ten dzbanek i wraz z lawendą stoi na honorowym miejscu, na widoku aby wszyscy go widzieli Wink)) Zastanawiam się czy go nie stawiać do góry nogami ( żeby wszyscy widzieli, że on specjalnie dla mnie był poczyniony i nawet Oli go zabrać nie może) Wink
Jeszcze raz pięknie dziękuję
Haniu, tak się cieszę, że Ci się podoba Heart Podskakuję z radości! Hug

(12-07-2014, 10:56 PM)Ataner napisał(a): Wiesz co Ci powiem DD? Grzeczna dziewczynka z CiebieBig Grin Zrobiłaś dekupaż!
Bardzo ładny dzbaneczek. Nie widziałam jeszcze takiego, co by miał te romby od razu.
Angel
Znalazłam go w sklepie "Misz Masz" Naughty Też wcześniej takiego nie widziałam. Postanowiłam wykorzystać te romby i podkreślić ich kształt. Fajnie, że się Wam spodobały :*
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl