Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 10 głosów - średnia: 3.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255
Mikołajkowy prezent dla Małgosi. Zamawiająca wybrała serwetkę i napis. Poszłam w pastele. W środku relief z pasty strukturalnej, a na zewnątrz z białego akrylu. Śnieg to też pasta strukturalna.
Tak się prezentuje owa mikołajkowa szkatułka:

       
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
Bardzo mi się podoba Wink)) Jest taka cieplutka mimo zimowego motywu Wink
Odpowiedz
O! Hania dobrze określiła klimat. No i kolorki szkatułki, fiolet nawet. Fajna ta śnieżynka w środku.
Gdybym miała córkę to by Małgosia była (taki był plan)
A ten zacisk od serducha to pewnie końcówki do linek jubilerskich.
Odpowiedz
Dzięki Dziewczyny Smile

(12-04-2014, 11:51 PM)Virgo_777 napisał(a): A ten zacisk od serducha to pewnie końcówki do linek jubilerskich.
Chyba tak, być może, bodajże Wink
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Serdszko już mnie urzekło na fb...jednak nie wiem co to za mikrokuleczki?Marzenko Ja wiem,że Ty wiesz wszystko i będę pytać ...a pytań mam wiele.Tym czasem w gorączce przedświątecznej dam Ci spokój.Pudełeczko pastelowe jest urocze i optymistyczne. Radosna ta Twoja twórczość i bardzo optymistyczna.Piękne prace.Jak zawsze.
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz
Madziu i Reniu, dziękuję Smile

(12-05-2014, 01:56 AM)Ginger napisał(a): Serdszko już mnie urzekło na fb...jednak nie wiem co to za mikrokuleczki?Marzenko Ja wiem,że Ty wiesz wszystko i będę pytać ...a pytań mam wiele.Tym czasem w gorączce przedświątecznej dam Ci spokój.
Dla Ciebie wszystko Smile
To są mikrokulki, które mam:
[Obrazek: 4219.jpg]
Nie wiem jak powinno się je nakładać, ale powiem Ci jak ja je nakładałam. Na gotową wylakierowaną pracę malutkim pędzelkiem nanosiłam klej do decou tylko w te miejsca, gdzie chciałam, by znalazły się kulki, a potem zaraz tym samym pędzlem przenosiłam i układałam kuleczki, czasem wspomagając się palcem dociskałam je lekko. Na obłych kształtach jest chyba wygodniej, bo można rozsypać kulki na talerzyk i przykładać posmarowane klejem miejsca.
Moją inspiracją do wypróbowania tego produktu była bombka Pasady, śliczna. Cudną pisankę robiła też Malola. Moje kulki są transparentne, ale występują w różnych kolorach.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
Szkatułka - fiolety mój ulubiony kolor . Świetnie Ci wyszła. Te pastele nadają pracy takiej delikatności.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Pudeleczko bardzo ladne. Piekny odcien tego fioletu.
Odpowiedz
Aja napiszę tylko tyle: MIODZIO Smile
Odpowiedz
A ja po prostu zazdroszcze Małgosi...Xmas Piękna!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 11 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl