Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 10 głosów - średnia: 3.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255
(08-31-2014, 10:39 AM)Shanna napisał(a): Mnie tez sie podoba. Tak niewiele a jednak duzo sie tam dzieje.

No właśnie. Dobry przykład "mniej znaczy więcej" Smile
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Reklama
Mnie się też bardzo podoba!Kolorystyka i wymowa. Może czas byś się zajęła pudełeczkami reklamowymi ?Takimi na witrynki?Mistrzostwo!
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz
Jeśli ktoś złoży zamówienie, chętnie się podejmę Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Muszę pomyśleć co by mi pasowało Idea
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz
o tak, coś w moim guścieWink i te kolorySmile mniam
Odpowiedz
Madziu Heart
Kara, bardzo mi miło, dzięki Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
Marysiu, lepiej późno niż później. Dziękuję! Miło mi, że i Tobie się podoba Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Mimo że na swoim koncie mam nie jeden klucznik, to u mnie w domu klucze trzymamy zawsze w okrągłym pojemniczku stojącym na regale przy drzwiach. Do niedawna była to ceramiczna miseczka w kształcie kwiatu maku, ale, że mój Mąż "pomógł" jej się niedawno rozbić, na gwałt trzeba było zamiennika. Tego samego popołudnia pognałam do decousklepu i dorwałam tę drewnianą miseczkę, która z pewnością mogłaby służyć jako cukierniczka.
Zrobiłam delikatne listkowe reliefy pastą wymieszaną z brązowym akrylem i wymalowałam lazurem. Dopieściłam patyną w paście, ale to widać myślę, że tylko z bliska. I na koniec lakier w macie.

   
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
(09-05-2014, 08:22 PM)Ataner napisał(a): Obetnij denko i będę ją nosiła jako bransoletęBig Grin Bardzo piękna robota moja miła, bardzo piękna, no ale czego się spodziewać innego po tak zdolnej czarodziejce? Smile I wiadomo już, czemu miseczka drewniana teraz będzieTongue
Już piłę wyjmuję!
Mężu też szklanki tłucze... Więc jak tak dalej pójdzie, będziemy pić z drewnianych kubków Wink

(09-05-2014, 08:45 PM)oli napisał(a): Oooo, zrób sobie drugą, bo mi ta okrutnie dobrze pasuje do nowego koloru ściany!
Zabieram, choćby tu dalej na mnie marudzili :-P
Ano! Przecie to remonty w wakacje się odbywały. Bierz Pani póki jest.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Francja elegancja! Mucha nie siada!

Bardzo gustowna Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 19 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl