Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 10 głosów - średnia: 3.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255
o kurcze! myślałam ze lawendowe nic mnie już nie zaskoczy bo to w decu częsty i popularny motyw a tu proszę minimalizm zaklęty w szablon i przecierki BRAWO - pomysł super i wykonanie tez fajowe no no już nic nie mówię idę sobie jeszcze popatrzeć.
nowe miejsce http://fioletowyraj.blogspot.com
wcześniejsze prace :http://fioletowyraj.bloog.pl/
Odpowiedz
Reklama
Czarodziejki Kochane, kawy Wam u mnie dostatek Big Grin
Bardzo bardzo dziękuję za miłe słowa Blush

Po urlopie znów się za taki komplet wezmę, bo mam zamówienie i "ma być taki, ale inny, żeby nie taki sam" I bądź tu mądry Lookaround Sama nie wiem, co mi zakwitnie w głowie.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Slonko Hug

Szkatulka z pawiem.
Od dawna chcialam wykorzystac te serwetke Smile
Totez gora i gorne boki to serwetka klejona na zelazko, rzecz jasna. Dol i srodek to mieszanka farb akrylowych i wosku barwiacego. Calosc zabezpieczona lakierem akrylowym.

       
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Łał..... jestem pierwsza więc porywam, bo jest przecudne to pudełko !! kapitalny pomysł z tym ogonem pawim, że tak zschodzi na bok szkatułki no i te kolory...... CUDO ! oczywiście paw w środku to już wisienka na tym bajecznym torcie Smile
Odpowiedz
Przytkało mnie... Boki pięknie zrobione i ogon spadający na front najpierwsze rzuciły mi się w oczy. Wewnętrzna strona wieka ciekawie zrobiona.
DeDuś, a jak byś tam wrzuciła z jedno zdjęcie pudełka na jasnym tle?
Odpowiedz
Zdjęcia przepiękne, ale trochę mało widać na nich Naughty
Piękna serwetka pięknie wykorzystana. Rzeczywiście ten spływający w dół ogon robi wrażenie!
Dla mnie jest odrobinę za mocno, jeśli chodzi o kolor boków i wnętrza, razem z tym pawiem odrobinę mi sie to gryzie. Choć te przecierki, kropki, kolory same w sobie fantastyczne.
Brawo Clap
Odpowiedz
Reklama
E mnie się tam nic nie gryzie, po raz kolejny powaliła mnie Twoja praca na kolana ;o)))
Oj zbyt dawno tu nie zaglądałam ;o)
Odpowiedz
No, no... fajnie sobie to wymyśliłaś Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Piękne prace,ale ikony na starym drewnie mnie wprost zachwyciły.
Odpowiedz
Mer, Er, Pasadko, Haniu, Grazynko, dziekuje Wam Heart


(08-09-2014, 10:28 PM)Virgo_777 napisał(a): Przytkało mnie... Boki pięknie zrobione i ogon spadający na front najpierwsze rzuciły mi się w oczy. Wewnętrzna strona wieka ciekawie zrobiona.
DeDuś, a jak byś tam wrzuciła z jedno zdjęcie pudełka na jasnym tle?
Virgus, dla Ciebie wszystko, ale za jakies poltora tygodnia. Jestem na urlopie poza domem i goscinnie korzystam tutaj z komputera.

(08-10-2014, 12:15 AM)Ataner napisał(a): Doskonała jak mocna kawa u CiebieBig Grin Ten pomysł z pawim ogonem w dół jest rewelacyjny! Mam tę serwetkę i się do niej uśmiechałam niedawno i niewykluczone, że poproszę Cię o zgodę na wykorzystanie pomysłuSmile Bardzo mi się podobaSmile
Ciesze sie Happy Korzystaj ile sie da! Uwielbiam patrzec jak inni wykorzystuja ten sam motyw Smile

Brydziu, witaj w moim watku. Bardzo mi milo, ze prace przypadly Ci do gustu Happy Niedlugo pokaze Wam dwie kolejne ikony.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 17 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl