Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 10 głosów - średnia: 3.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255
(06-26-2014, 08:31 PM)Vika napisał(a): Bezapelacyjnie udało Ci się zrobić męską rzecz Smile
Jestem na tak, nawet trzy razy tak - dla kolorystyki, dla transferu, dla wykonania.
Brawo!
Viko! Tyś cała moją inspiracją, i choć ta skrzynka ma się nijak do Twoich dzieł sztuki, bardzo doceniam Twoje zdanie. Gdy przygotowywałam się do "projektu skrzynka na wino", odszukałam i podglądałam Twoją kolażową tacę Happy

Mer, dziękuję Ci Smile
(06-26-2014, 08:44 PM)Merilon napisał(a): a te złotawe napis na bokach to to co to ?? bo chyba nie transfer.....
To wzór z szablonu kupionego na inspirello, podobnie jak te wygibasy. A to złoto, to Inka Gold.

(06-26-2014, 08:44 PM)Merilon napisał(a): jestem na tak dla eleganckiej męskości Big Grin
haha ja też Wink
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
Bardzo pomysłowo ją skomponowałaś . Dużo się na niej dzieje - ale wszystko z takim smaczkiem . Podoba mi się bardzo .
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Wub
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Pudło na wino bardzo eleganckie i świetnie sie prezentuje Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Dziękuję Reniu i Haniu (Haniu, wróciłaś!)
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
WOW! Prawdziwie męskie pudełeczko, na męski trunek Smile Padam pod wrażeniem!
Mam dwa pytanka:
1) użyłaś dwóch odcieni bejcy, czy cieniowałaś innym środkiem?
2) jak odnajdujesz transferowanie na lakier? Ja jeszcze przed próbami Wink

Zachwycona pozostaję i czekam na więcej Cyklop
Odpowiedz
Reklama
Gerdziu, bardzo dziękuję i kłaniam się w pas.
Ad 1 Użyłam 4 bejc: trzy wpadały w brąz, a jedna była w kolorze ciemnej zieleni. Dodatkowo użyłam Inki Gold w trzech kolorach (zieleń, niebieski i złoty) "smyrając" nią gdzieniegdzie.

Ad 2 Mam za sobą kilka prób transferu na lakier, początkowe nieudane, bo albo za szybko zaczęłam rolować, albo za bardzo moczyłam papier wodą. No tak jak wszędzie trzeba znaleźć umiar i dzięki próbom zyskać wyczucie. Dlatego takie niejednolite tło jak w tej skrzynce jest dobre, bo błędów nie widać Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
(06-27-2014, 05:01 PM)DecouDream napisał(a): Mam za sobą kilka prób transferu na lakier, początkowe nieudane, bo albo za szybko zaczęłam rolować, albo za bardzo moczyłam papier wodą. No tak jak wszędzie trzeba znaleźć umiar i dzięki próbom zyskać wyczucie.

DD, no to mnie bardzo pocieszyłaś w tej chwili bo ja jestem jeszcze w fazie nieudanych prób i już zaczęło mnie to irytować troszkę....
Odpowiedz
Masz bejcę? Ja mam z nią dobre skojarzenia, bo na niej wyszedł mi pierwszy udany transfer na lakier. Bejca go tak wessała Wink Spróbuj surowe drewienko pobejcować, odczekać, by wyschło, polakierować miejsce na transfer i sam transfer. Przyłożyć, docisnąć. Poczekać z 1 min., zwilżyć palec i zacząć rolować.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Trudno jest ozdobić coś w typowo męskim stylu. Tobie udało się to idealnie! Dużo elementów, ale pięknie skomponowane. A tabliczki z imieniem to już Twoja wizytówka.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 11 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl