Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 10 głosów - średnia: 3.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255
Całość super pomysł i bardzo ładne wykonanie, wielki plus za pomysł z kluczykiem na kokardce w środku. Dałabym inny odcień bejcy, ale w sumie tak też jest fajnie. Podobają mi się te kolorystycznie dobrane do serwetki cieniowania na kantach wieka, super Ci to wyszło.
Odpowiedz
Reklama
Aaaaa... widzisz..!
Ja nie widziałam Sad
A tu ład, skład i logika. No! Big Grin
Odpowiedz
Aniu, Grarutku, Natabusku, Oli dziękuję Heart

(05-24-2014, 12:22 AM)grarut napisał(a): A mnie najbardziej urzekł ten kluczyk na różowej kukardce Tongue
Myślę, że mama emerytka, choć nie wiem co to ma do rzeczy Sad będzie bardzo zadowolona z prezentuSmile
Grażynko, zawsze gdy przyjmuję zamówienie, pytam m.in. o wiek osoby, dla której mam coś zrobić. Bo inaczej komponuję pomysł dla dziecka, a inaczej dla nastolatki czy osoby dojrzałej. Tutaj postawiłam na róż i to miejscami dość mocny, stąd moje zastanowienia Smile No mnie się on tutaj akurat podoba, pałam ogromną nadzieją, że tej mamie się spodoba...

Dziewczyny, co do bejcy, bo niektóre z Was mają tu różne myśli, to powiem Wam tak: mi kliknęło ;P
Brąz bejcy jest bardzo elegancki i dodałam ten kolor również na wieku.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Szkatulka piekna. Ten relief na boku wydaje sie ciut za rozowy, ale moze w innym swietle pasuje i jest ok.
Kluczyk to mily dodatek.
Bardzo ladne kolory.
Odpowiedz
I mnie się spodobał kluczyk na kokardce Wink))
całość także ślicznie wygląda Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Bardzo ladnie wszystko skomponowane, calosc smakowita i to bardzo! Ten roz wcale nie przeslodzony, pudrowo-vintageowy Smile, w sumie; przesliczny prezent!
Odpowiedz
Reklama
Wszystko powiedziane zostało, więc ja tylko się podpisuję Smile
Jestem na tak!
Odpowiedz
Trochę tu nie zaglądałam.Doszłam do wniosku,że czas na wizytację . Szkatułka dla młodej Poganki urzekła mnie jak i wszystkich swoim błyskiem.Ja nie umie nadal lakierować i nie wiem kiedy się to zmieni.
Różana szkatułka dla emerytki ucieszyłaby i piętnastolatki. Brązowa bejca do różu mnie pasuje.Nie jest przesłodzona.To jak ja w różowych kieckach Wink .Co do dopasowywania szkatułek do wieku to czasem można się przejechać...Ważne to jest oczywiście ,ale często ważniejsze preferencje. Twoje prace sa coraz piękniejsze i coraz bogatsze. Heart
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz
Dorotko, żebyś Ty widziała, jaki ten relief był różowy na początku... Huh Spatynowałam go, ściemniał i skomponował się z wiekiem, gdzie były różne odcienie różu. Na żywo to dość ładnie współgrało.
Haniu, cieszę się i dziękuję Smile
Domi i Viko, miło mi bardzo że i Wam się podoba Smile
Madziu, fajnie Cię znów "widzieć" na forum. Cieszę się, że znalazłaś czas. Jesteś jeszcze u mamy czy wróciłaś na wyspę? Dziękuję Ci za komentarz i miłe słowa. A co do błysku na szkatułce świetlanowej, to naprawdę dwie lub trzy warstwy lakieru rozpuszczalnikowego robią robotę. Minus taki, że pędzle trzeba myć w rozpuszczalniku i śmierdzi Dry
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
DD nadal jestem w Polsce.Nie mam pojęcia kiedy wrócę do Anglii gdyż moja mama wymaga teraz intensywnej opieki 24x24h. Ciocia mi pomaga. Gdy mama śpi albo sobie coś ogląda ,to ja sobie mogę korzystać z jej komputera.Zamówiłam sobie papiery do decoupage.Może któregoś dnia się przejdę do budowlanego i poprzeglądam lakiery i inne duperele.A jakiego rozpuszczalnikowego używasz?Czytałam gdzieś ,ze masz pieski...Jakie? Ile tego szczęścia teraz masz w domu?jak ja dawno nie widziałam szczeniaczka. Smile
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 12 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl