Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 10 głosów - średnia: 3.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255
obie pisanki bardzo ładne, a tabliczka prześwietna, duży plus za sposób ułożenia motywu, podoba mi się bardzo :-)
Odpowiedz
Reklama
DD najpierw podziwiałam zakładki.Są przepiękne!Bardzo..bardzo mi się podobają.Ja jajcarą jestem ale powiem Ci,ze te Twojej jajeczka mi się podobają.Motylkowe najbardziej.Kolorystyka,pomysł,wykonanie.
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz
Reniu, Aniu i Madziu, bardzo Wam dziękuję za odwiedziny i pozostawiony komentarz Heart
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
...że motylkowe jajo cudne to wiesz i tabliczka udana też...
Nawet gdybym bardzo chciała znaleźć dziurę w całym to za żadne skarby nie znajdę.
Ważki, motylki, pszczółki, biedronki lubię szalenie. A w fioletach lub turkusach to już w pełni bajka. Świetnie wyszły te kropy na jajku. Za pomysł należy Ci się nagroda.
Tabliczka ładnie przyciemniona na brzegu będzie większą ozdobą w doniczce niż same ziółka.
Odpowiedz
Motyl sliczny. A taka tabliczka, a wlasciwie mnostwo tabliczek to by mi sie przydaloSmile Super wykonanie.
Odpowiedz
Śliczne te turkusy i motyl z tym krakiem tak fajnie się komponuje.
Widzę, ze te turkusiki modne jakoś takoś, co chwilę któraś z Was pokazuje jakąś pracę z turkusami.
Ja nie mam nic co by szło choćby w stronę takiego koloru, ani chusteczki ani farbki ani ani... nic. ;o)
Odpowiedz
Reklama
Mirando, kochana jesteś, dziękuję Ci Smile Ja to chyba ważki kocham najbardziej. Piękne stworzenia, takie królewskie. Ostatnio robiłam szkatułę z tymi owadami, ale mam już w pragnieniach coś innego ważkowego, ale chciałabym, by były to przetransferowane ważki tym razem.
Dorotko, już pisałam w którymś wątku, że mam problem z dobrym światłem w mieszkaniu i mi bazylia nie chce za bardzo rosnąć. Ani bazylia, ani inna reszta. Teraz, gdy przyszła wiosna i jest cieplej, trzymam ją na balkonie. Dla niej specjalnie zrobiłam tę tabliczkę. Ach, uwieeeelbiam jej zapach. A spaghetti aglio olio con peperoncino ze świeżą bazylią - baaaajka... W planach mamy zmianę mieszkania na domek, więc wtedy będę mieć mnóstwo ziół i tyleż tabliczek, więc gdy będę robić dla siebie, będę pamiętać i o Tobie Wink
Pasadko, w turkusach to się chyba tu na forum zakochałam Smile Dla tej miłości kupiłam zieloną i niebieską inkę oraz szmaragdową mayę gold. Z zazdrości chciałam popełnić swój własny turkus Wink Choć ja to płotka jestem. Gdy się zanurzysz głębiej w wątki Dziewczyn, od razu wyhaczysz, które to Królowe Turkusów są Wink
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Superaste turkusowe jajco!
Turkus jest the best!
Odpowiedz
Decou dream co to jest szmaragdowa maya gold?
O inkach słyszałam, nawet chciałam zaszaleć na stronie (jakaś z USA) i sobie zakupić, ale jak zobaczyłam koszty przesyłki ponad drugie tyle , to się wstrzymałam ;o)) (10 kolorków w małych opakowaniach kosztowałoby mnie około 200 zł)
Odpowiedz
Kto jak kto, ale Ty Vika umiesz radzić sobie z turkusem, zwłaszcza jako dodatkiem w swych mrocznych tworach Smile

Pasadko, inkę kupuję w moim ukochanym sklepie w Krakowie, gdzie jest chyba wszystko Smile
Na szczęście sprzedają również przez internet:
tuluz.pl Ja kupowałam swoje inki chyba w grudniu lub styczniu i wtedy były tańsze, bo płaciłam 16,70zł.
Tam też natknęłam się i kupiłam tę szmaragdową mayę gold. Jest piękna! Maye mają inną konsystencję, warto spróbować.

Chciałam zamieścić Ci linki, ale system odrzuca mi takiego posta, twierdzi, że to spam. Nie będę z nim dyskutować Wink
W każdym razie, jeśli wejdziesz na tuluz.pl i skorzystasz z wyszukiwarki, na pewno znajdziesz.

A tu filmik znalazłam:
Maya Gold na youtube
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 11 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl