Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 10 głosów - średnia: 3.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255
DD świetnie Ci wyszła ta ikona ( co prawda nie gustuję w czymś takim ) . Te boki - miodzio.
Odpowiedz
Reklama
No, stara decha do ikony to jednak jest to! Ja tez nie gustuję w takich motywach, ale powiem Ci, ze wyszło Ci koncertowo. Widać strukturę drewna, kolory są przybrudzone, gdzieniegdzie coś połyskuje. Brawo!
Odpowiedz
Nigdy jeszcze nie zrobiłam żadnej ikony i podziwiam je zawsze u innych.
Bardzo ciekawa praca Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Ja też nigdy ikon nie robiłam, ale widziałam ich trochę. Jak dla mnie dobrze, nawet bardzo dobrze wygląda. Zadanie wykonane na 5 Smile
Odpowiedz
To moja pierwsza praca na takim drewnie, więc tym bardziej jestem zadowolona z efektu. Dziękuję Wam :*
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
piękna ikona z malutkim "ale". Jeśli chcesz aby kopia ikony w decou była w miarę wiernym odzwierciedleniem prawdziwej ikony musi zawierać symbol-napis określający to, co przedstawia. Podpis według wierzeń powoduje, że ikona staje się miejscem obecności danego świętego. Zwróć uwagę, że każda z prawdziwych ikon zawiera taki napis. Jeśli chodzi o technikę - świetnie!!!!
Odpowiedz
Reklama
Bardzo lubię oglądać ikony, więc ta Twoja to miły akcent w niedzielny poranek. Masz pełne prawo być z siebie zadowolona.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
Pięknie wykonana ta ikona Smile robi wrażenie Smile
Odpowiedz
Tak, tak wyglądał oryginał i tu widać, co dodałam od siebie, m.in. gwiazdy. Powód prozaiczny, papier był w tamtych miejscach przetarty Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Dzięki Marysiu Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 10 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl