Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 10 głosów - średnia: 3.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255
Taki slodziak. Bardzo ladny. Kobiecy, ale dla Dorotki sa przeciez stokrotkiTongue
Odpowiedz
Reklama
Świeczniczek uroczy, jak pogoda za moim oknem. A ładnie dziś w Opolu bardzo. Mam pytanie co do kraka - jedno - czy dwustepowy? Bo podoba mi się to co widać w spękaniach, niewielki kontrast kolorystyczny nie przytłacza wzoru.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
Bardzo mi miło, że świecznik wywołuje u Was tak miłe skojarzenia i pozytywne emocje. Dziś w Krakowie pochmurno, więc Wasze komentarze niebo mi tu rozjaśniają Smile

Haniu, po tym jak raz mi nie wyszedł, byłam na niego obrażona chyba z pół roku, więc Cię rozumiem.

(02-21-2014, 05:40 PM)Shanna napisał(a): Taki slodziak. Bardzo ladny. Kobiecy, ale dla Dorotki sa przeciez stokrotkiTongue
Dorotko, proszę    

(02-21-2014, 05:44 PM)jomajka12 napisał(a): Świeczniczek uroczy, jak pogoda za moim oknem. A ładnie dziś w Opolu bardzo. Mam pytanie co do kraka - jedno - czy dwustepowy? Bo podoba mi się to co widać w spękaniach, niewielki kontrast kolorystyczny nie przytłacza wzoru.

Tak, to dwuskładnikowiec (CraftLine), a w spękaniach jest sypka srebrna porporina z empiku.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Śliczny, pastelowy, taki delikatny. Bardzo wdzięczny Smile
Odpowiedz
I mnie sie podoba, ładny, bezpretensjonalny, wesoły.
Odpowiedz
Dziękuję Dziewczyny, cieszę się, że wiosną zawiało Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
Proszę jaki śliczny świecznik-bardzo lubię taką kolorystykę więc go sobie porywamSmile
Odpowiedz
Asiu Heart
Dziękuję Natabusku Pusku Okrusku Wink
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
śliczny świecznik idealny będzie do aranżacji wielkanocnego stołu, bo jest taki wiosenny.
Odpowiedz
Ale nie mojego Smile Świecznik powędrował do mojej siostry, niech jej świeci Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 11 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl