Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 3.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
W Dziupli Kruszyny.....pudełko z dziewczynką
widziałam i podziwiałam twoje świąteczne inspiracje na blogu :-) Fajnie Kruszyna, że zaglądasz znów o nas :-)
Odpowiedz
Reklama
Serduszka śiąteczne - super! Smile bombka z panią spoglądającą przez ramię - wyjątkowa Smile
Odpowiedz
Taką świecę to żal zapalić-bardzo ładnie wykonane i ponieważ świeczek jest więcej niż jedna to sobie zabiorę choćby tą najmniejszą i do tego serduszko na błękitną nutkęSmile
Odpowiedz
O rany, jakie cuda! Ta czarna puszka z koronką, te wydłużone zakrzywione serducha i chlebaki i tace i ........... plastusiowe mieszkanko, no śliczności Big Grin
Odpowiedz
Wątek mi się przykurzył, strzepnę więc pajęczyny, zdmuchnę kurz i wrzucam kilka drobiazgów Smile Jajo- zrobione na spotkaniu z koleżankami decupażystkami , butelki na wino i nalewkę i słoiczek malutki na którym trenowałam użycie miki Smile. Na słoiku kawowym próbowałam potrenować "kucie" ale coś skopsałam i wyszło byle jak Smile Dobrze, że to tylko słoik treningowy Smile
[Obrazek: DSC04749.JPG]
[Obrazek: DSC04732.JPG]
[Obrazek: DSC04734.JPG][Obrazek: DSC04738.JPG][Obrazek: DSC04740.JPG]
[Obrazek: butelki%252C+s%25C5%2582oiki.jpg]
zapraszam do mojej Dziupli

moja galeria na Picassie
Odpowiedz
Piękne ! Butelki na wino są po prostu rewelacyjne, dla mnie mistrzostwo świata !
Odpowiedz
Reklama
Jestem pierwsza, to zabieram jajko! Cuuuudeńko!
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Dzięki Smile
zapraszam do mojej Dziupli

moja galeria na Picassie
Odpowiedz
pewnie, że za szeroki! ja to w ogóle miałam zamiar cały ten słoik w aluminium zakuć, ale akurat tylko takie resztki folii znalazłam i trenowałam sobie na nich Smile Liczę na to ( pokazując tego gniota), że mi podpowiecie co z tym kuciem jest nie tak, bo jakoś sama nie mogę dojść do tego Smile
Podobnie z małym słoiczkiem Smile Chciałam uzyskać przejścia kolorków za pomocą miki, takie pięknie przenikające się tęczowe....a wyszły mi plamy w jaskrawych kolorach Sad Muszę jeszcze dużo tych słoiczków treningowych zrobić...tak coś mi się wydaje.....Smile Dzięki za opinie, tego mi trzeba!
zapraszam do mojej Dziupli

moja galeria na Picassie
Odpowiedz
Kruszyno..wcześniej byłam w Dziupli..gdzie bardzo mi się podobało..teraz zajrzałam tutaj..no i wpadłam po uszy.Tak mi się bardzo Twoje prace podobają,ze oglądałam je kilka razy..dobrze ,ze nie jest twój wątek jeszcze długi tak jak u innych..bo by mnie rodzina wyklęła z domu za przesiadywanie przy kompie.Chlebak w mój ulubiony motyw z różą..kurcze chyba z chęcią podrzuciłabym Tobie mój do zrobienia bo coś nie mogę się za swój zabrać.Pudełko z maglowanym papierem to jest coś czego wcześniej nie widziałam..wiec najbardziej mi przypadło do gustu...Nawet nie wiedziałam,ze coś takiego się robi..Czy taki papier jest gruby?Wygląda to wspaniale i ta kolorystyka...Te domalowywane koronki na puszcze i wiele innych dopieszczeń sprawia,ze mam większą motywację by popracować nad swoim warsztatem..Prawdziwe cudeńka robisz..będę tu zaglądać z przyjemnością..Anioł to jest w zasadzie nie tylko As w twoim dorobku...ale i obiekt mojej adoracji..mam w domu kolekcję Aniołów..więc może obiektywna nie jestem.Mimo wszystko będę się upierać ,ze to cacko.
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl