Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 3.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
W Dziupli Kruszyny.....pudełko z dziewczynką
#61
Dopiero teraz zobaczyłam to pudełko . Super motyw , wykonanie extra. Czym był robiony relief?
Odpowiedz
Reklama
#62
Dziękuję Wam bardzo za wszystkie opinie. Nie było mnie tu kilka dni, miałam ostatnio bardzo intensywny tydzień.Ale mogę się już pochwalić- egzaminy specjalizacyjne zdane! Smile
a co do pudełka- bejca jest w kolorze ugier, nie dawałam ciemniejszej bo bałam się, że zbyt ciemne będzie to pudełko. Reliefy wykonałam szpachlówką Fluggera, nie malowałam ich ani nie barwiłam. Chciałam by były białe jak sukienka. Pudełko wykończyłam woskiem, tylko przód jest wylakierowany.
zapraszam do mojej Dziupli

moja galeria na Picassie
Odpowiedz
#63
Ty, Kruszynko, to masz talent.
Nie przesadzam nic i wcale...
Para młoda jako żywa
już do tańca się podrywa...
Piękne ( delikatnie zacznę)
tak gustowne, że aż smaczne!
Smile
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
#64
mówiłam ze fajna a tak na twoim blogu - mi się bardzo zdjatko podoba w sensie grafika
może jestem staroświecka - możliwe ale ja bym boki jesli nei białe to chociaz pobielane zrobiła bo tak to ona jakoś taka bardzo drewniana - ale to ja oczywiście
nowe miejsce http://fioletowyraj.blogspot.com
wcześniejsze prace :http://fioletowyraj.bloog.pl/
Odpowiedz
#65
Zrobiłam na zamówienie chlebak i tacę z motywem róż. Problemem jest dla mnie cieniowanie, ale przy użyciu kredek akwarelowych nawet nieźle poszło Smile

[Obrazek: DSC04358.JPG]

[Obrazek: DSC04354.JPG]

[Obrazek: DSC04355.JPG]

[Obrazek: DSC04369.JPG]

no i jeszcze bransoletka i zakładeczki, trochę folii aluminiowej i papieru wyciskanego przez Bg Shota, trochę miki, metalicznych farbek, patynki- oto co wyszło Smile

[Obrazek: DSC04390.JPG]

[Obrazek: DSC04384.JPG]

[Obrazek: DSC04392.JPG]

[Obrazek: DSC04385.JPG]
zapraszam do mojej Dziupli

moja galeria na Picassie
Odpowiedz
#66
O, mój ulubiony motyw różany! Bardzo się to ładnie prezentuje, w szczególności w połączeniu z ciemnym brązem i kropkami Smile Na tacy jednak wciąż dość mocno widać granicę serwetki, ale wiem, że tło jest dość ciemne, więc nie była to taka prosta sprawa.

A te wyciskane/zakuwane drobiazgi są doskonałe! Bardzo mi się podoba kolor, który osiągnęłaś, takiego starego mosiądzu Smile
Odpowiedz
Reklama
#67
Zabieram wyciskanki! Cudne!
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
#68
Ja to bym sobie wzięła tę bransoletę... gdyby tylko Zuzalencja na chwilę zechciała wypuścić....
Odpowiedz
#69
dziękuję Wam bardzo Smile
zapraszam do mojej Dziupli

moja galeria na Picassie
Odpowiedz
#70
Komplet piękny... Uwielbiam takie komplety Wink) pamiętam jeszcze ten z bratkami Wink)

Bransoleta i zakładki takie staroświecko-cudne Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl