Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 3.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
W Dziupli Kruszyny.....pudełko z dziewczynką
Mnie sie wszystko podoba. Nie wiem co ladniejsze.
Odpowiedz
Reklama
Ło matko...! Kruszynowe twórstwo w pigułce Smile Bomba piękna, taca super, wszystko, wszystko... A herbaciarka "naj". Zrobiona jak dla mnieWink Dół bejcowany i widać słoje drewna, z moim ulubionym szablonem pudełkowym, z moją najulubieńszą serwetką herbacianą i jeszcze "dorobioną" do rozmiaru pudełka. No bomba!!!
Odpowiedz
Wszystko pozabierały baby jedne Wink tyle prac i wszystkie piękne Smile najbardziej chyba podobają mi sie herbaciarka (bardzo lubię ten motyw) no i ta tacka z delikatnym szablonikiem, przepiękny ten relief, nie widziałam takiego nigdzie. Serduszka też oba cudne, też mi się podobają Wink
Odpowiedz
Przyszłam znowu pooglądać. Piękne prace Smile. Naj podobają mi się reliefy . Masz fajowe szablony . Czego użyłaś do reliefu na serduchu z aniołkiem? Rewelka .
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
I jak zrobiłaś to, że romby z szablonu mają ciemniejsze brzegi? Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Wiolka- użyłam pasty efekt metalu stamperyjnej, a potem podcieniowałam woskami kameleonami z PentartuSmile
DD- te romby wyszły tak przez przypadek, a jak wiadomo pezypadki czasem fajnie wychodzą. W pierwszej wersji kolor farby był ciemniejszy- czarny prawie, ale zbyt ordynarnie wyglądał, więc przyłożyłam szablon drugi raz i namalowałam jaśniejsze romby. Szablon nie był idealnie równo i dlatego brzegi zostały czarne. Spodobało mi się i tak zostawiłam Smile
Merilion- szablonik na tacce to autorski projekt mojej koleżanki z innego forum, Gosi- dlatego mogłaś go nie wdzieć jeszcze Smile
Haniu- cementowe- zimne, wiadomo! Powinny tam być jeszcze koronki i inne dodatki, ale ja za nimi nie przepadam, więc zostało takie niedokończone Smile

Bardzo Wam dziękuję za miłe przyjęcie moich pracek Smile
zapraszam do mojej Dziupli

moja galeria na Picassie
Odpowiedz
Reklama
(01-08-2015, 10:36 PM)Kruszyna napisał(a): DD- te romby wyszły tak przez przypadek, a jak wiadomo pezypadki czasem fajnie wychodzą. W pierwszej wersji kolor farby był ciemniejszy- czarny prawie, ale zbyt ordynarnie wyglądał, więc przyłożyłam szablon drugi raz i namalowałam jaśniejsze romby. Szablon nie był idealnie równo i dlatego brzegi zostały czarne. Spodobało mi się i tak zostawiłam Smile
Genialne! Zapamiętuję! :*
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Tyle cudowności... a mnie najbardziej chwyciły za serducho tace i herbaciarka... Boskie są!!!
Odpowiedz
dziękuję bardzo!
zapraszam do mojej Dziupli

moja galeria na Picassie
Odpowiedz
A mnie, z kolei, za serducho złapało serducho z aniołkiem. Piękne przejścia kolorów! Szkoda, że nie widać tych mień... tego mienienia się(?) Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl