Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abask i decu - chustecznik 544 Taboret 543
Relief po prostu WOW Smile Choć ta biała wersja jak dla mnie idealna.
A pracownia marzenie ! I tyle cudeniek na półkach ! No raj po prostu
Odpowiedz
Reklama
...i na podłodze
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Big Grin Byle szybko z tym remontem, bo pewnie te też zdekupażujesz Wink
Odpowiedz
Hehe.... Niektóre z tych butelek mają już dobre kilkanaście lat. Jest też jedna, taka z pozytywką i tańczącą w środku baletnicą, którą dostałam od mojej mamy w dniu mojego ślubu a moja mama miała ją też kilka lat. Ten Bols ma więc jakieś 45 lat.
Te alkohole zbieram jakieś 20 lat. U nas sporadycznie sie pija więc tak sobie stoją Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Właśnie, u trunkowych takiej baterii nie zobaczysz, gdzie by się to uchowało Smile Smile Smile Smile Smile.
A co do patyczków do uszu - pędzelki do lakieru do paznokci są mniejsze Smile.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
Relief przepiękny. Podoba mi się i biała, i kolorowa wersja, a jak do Twojej pracowni, to jasne, że musi być kolorowy! Pięknie. Użyłaś zwykłej masy szpachlowej czy czegoś specjalnego?
Odpowiedz
Reklama
Jeszcze raz dziękuję Wink))
Do reliefów użyłam gładzi polimerowej firmy Knauf.
Muszę przyznać, że mnie się podobał także biały motyw ale, że ja na tyłku spokojnie nie usiedzę i czasami mnie swędzi albo nosi no to siedziałam na drabinie i sobie paćkałam a mój mąż obok na krześle ( oglądał u mnie na kompie film bo w dużym pokoju, na czas remontu, tv odłączylismy) siedział i tylko kręcił głową. Pytał - "Chce ci się?" No niby miałam siedzieć bezczynnie?
Wink)

Właściciele zwierzaków tak mają. Ich zwierzątka są zawsze najpiękniejsze i najmądrzejsza... Tak jak z dziećmi i rodzicami Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Haniuś relief wyszedł Ci przepięknie, niezmiennie zazdroszczę Ci tej pracowni, a z tym reliefem jeszcze bardziej :-) A nie masz ty czasem jakiejś rocznicy, bo widziałam, że zaopatrzenie na imprezkę to masz niezłe hi hi
Odpowiedz
haha... Rocznica... Rocznica... Sama nie wiem Smile))
To zaopatrzenie to takie starawe troszkę Wink) Jak i ja Wink
Aniu... dziękuję Wink))

Dalszy ciąg maczków bez maczków dla sąsiadki makowej. Wersja pół-mat Wink
           
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Haniu-delikatnie, subtelnie, maki na tym czystym tle wydają się być jeszcze bardziej czerwone niż sąSmile Jestem pierwsza więc sobie porwęSmile)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 50 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl