Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abask i decu - chustecznik 544 Taboret 543
Dzięki dziewczynki Wink)) Kotka jest mieszańcem rosyjskiego z nie wiem czym. W części rosyjska bo ma niebieską skórę. Jej mama na fotce. Moja Czikunia, która wcześniej mieszkała w piwnicach pobliskiego kościoła.    
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Reklama
Ja pitole- pracownia jak z bajki. I jaki porzadek.
Odpowiedz
Dziękuję Wam bardzo i miłe to, co piszecie Wink)
Ja też się cieszę, że tutaj jestem i właściwie to zasługa Oli Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Haniu-AbaskuSmile Pracownię to Ty masz dziewczyno taką.... na jaką na pewno zasługujesz-dużą, poukładane wszyściutko elegancko i az przyjemnie ja pooglądać. Zazdroszczę ale tez bez cienia zawiści- cieszę się razem z Tobą. Choinka jakby mogła być brzydka, jeżeli sa na niej Twoje bombidełka?No nie może być inaczej-jest śliczna. A teraz jeszcze kotka.....jestem kociarą na maxa - włascicielką dwóch futrzaków i jak widzę taką milutką kotkę to od razu moje serducho się raduje. Uwielbiam koty....ku rozpaczy mojego meża hehehe

aaaa zapomniałam o najważniejszym-moje gratulacje z okazji 200 - życzę nieskończonej weny abyśmy dalej mogły cieszyć oczy Twoimi dziełamiSmile))
Odpowiedz
Dziękuję bardzo Asiulniko Wink Wink
Staram się zawsze mieć porządek w moich klamotach Smile A ja kocham nie tylko kotki ale wszystkie zwierzaczki oprócz pająków.

Wiolinko.... Zapomniałam Ci odpisać Sad To Farmerama Wink))

Oli... Nie mam pojęcia z kim sie mama poprzytulała ale Figa wygląda jak po walnięciu piorunem Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Zrobiłam na ścianie w pracowni relief. Dokładałam gałązki i ptaszki aby go powiększyć. Wygląda to tak:
       

Kiedy tak sobie patrzałam na ten wzorek to stwierdziłam, że czegoś mu brakuje. W końcu go pokolorowałam. Użyłam do tego cieni do powiek. teraz mi się podoba Wink)
                   
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Reklama
Słonko - dziękuję Wink)) Mogę już jechać Wink)
Wbrew pozorom dużo nie poszło Wink Użyłam róż w dwóch odcieniach i fiolet.Na gałązki zieleń a na grubsze dwa odcienie brązu i żółć. Na koliberka dołożyłam niebieski i czerwony a na jaskółki czarny.
   
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
LS mnie wyprzedziła z zaproszeniem więc Abasku proszę mnie wpisać jako drugą na listę Smile Kobieto jesteś niesamowita, a w Twojej głowie to chyba są niewyczerpalne złoża pomysłów-i na całe szczęście, że są -bo dzięki temu mamy przyjemność oglądać jak przechodzisz z pomysłu do jego realizacji. Ach.... chciało by się usiąść pod tym drzewkiem i posłuchać śpiewu ptaków.
Odpowiedz
Renatko... szablon kupiłam w LM.
   
Dziewczyny. Bardzo Wam dziękuję.
relief robiłam masą szpachlową. Mam jeszcze do zrobienia dużego tygrysa u syna w pokoju.
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
No brawo, brawo, BRAWO!!!
Cudnie to wygląda, choć ja pewnie zostawiłabym białe, takie saute właśnie, ale pomysł i wykonanie bomba!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 79 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl