Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abask i decu - chustecznik 544 Taboret 543
No ja cięż pierdzielęż...
Hanuś Ty u mnie już jesteś rekordzistką guinessową!!
Padłam sobie i jeszcze leżę...
Odpowiedz
Reklama
Vika... Poleciałam sprawdzić, czy nie leżysz obok mego grzejnika Wink)
A tak serio... Bardzo dziękuję Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Ani obok Twojego, ani obok mojego, bo ja nie mam grzejników

leżę sobie na środku kuchni i rozpaczam właśnie z tego powodu, że tych grzejników nie mam... Sad
Odpowiedz
(12-15-2013, 12:21 PM)vika napisał(a): Ani obok Twojego, ani obok mojego, bo ja nie mam grzejników

leżę sobie na środku kuchni i rozpaczam właśnie z tego powodu, że tych grzejników nie mam... Sad

Przyjedz do mnie. Dam Ci farby I serwetke to sobie (a wlasciwie mnie) jakis pomalujeszTongue Co prawda nie mam takich ''zeberkowych'' ale jakis zwykly sie znajdzieSmile

A ja mam jeszcze takie pytanie....jak Ty malowalas za grzejnikiem???
Odpowiedz
No przecież, że przyjadę w końcu, ale malować nie zamierzam - szkoda czasu, bo obiecałaś w te wrzosy mnie zawieźć, o-bie-ca-łaś!!!
Odpowiedz
haha... Vika Smile))
Za grzejnikiem to się maluje takim bardzo zgiętym pędzlem. Mój mąż robił taką specjalną rączkę z drutu powyginaną w jakieś dziwne kształty i na to mocował końcówkę pędzla z włosiem. I malowało się bardzo dobrze Wink)
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Reklama
poziom dziwności przedmiotu oceniam na bardzo wysoki :-) piękny ten kaloryfer, aż nie wiem co powiedzieć, bo mnie zatkało, Hania wymiatasz pomysłowością!!! Aż się boję co będzie dalej w kolejce...muszla klozetowa, czy może deska??? lubię tu zaglądać :-)
Odpowiedz
Deska sedesowa nie będzie bo miała do niedawna naklejkę 3D a na niej była ang budka tel. Już się opatrzyła i teraz na biało będzie jakiś czas Wink))

Dzięki Aniu Wink)
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Hania a ja właśnie jakiś czas temu myślałam żeby te bratki od Ciebie decupnąc na desce i koszu w WC Smile. Mam "kibel" na różowo Big Grin. Pasowałyby te brateczki jak ta lala Wink. Prawda ???
Odpowiedz
Pewnie, że będą pasować Wink) Ja trzymam bratki na szafki w kuchni i dlatego też wszystko co robię do kuchni to jest w bratki Wink)
Może się jednak coś zmienić bo planuję zmienić kafle w kuchni i kto wie, jaki kolor będzie Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl