Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abask i decu - chustecznik 544 Taboret 543
Hanka, a ja myślałam, że Ty masz renifera Wink
Odpowiedz
Reklama
Mikolaje sa przeurocze, ale najbardziej mi sie strona z tajemniczym drzewem, bardzo zgrabne te bombeczki Hanutka popelniasz... zeby mi sie tez chcialo ... Smile
Fajnie, ze Vika sie w koncu za powertex wezmie, nauczy sie ladnie wsystkiego i przekaze niezbedna wiedze celem unikniecia bycia trafionym przez najjasniejszy SmileSmile
Odpowiedz
Nieeee.... Ja nie mam renifera... Ja mam koty Wink)
A powertex to jest to samo co Pewex? Czym to się je?
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
A co mi tam, że za oknem zimno? Co mi tam? Co mi tam?
Moja kuchnia wzbogaciłam się o nową dekorację Wink
           
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
(12-15-2013, 12:29 AM)Ataner napisał(a): Hanka!!! No ja Cię normalnie kocham szalenie!!!
Uuu... Będziemy się miziać? Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Wariatka Big Grin Uwielbiam Cię Hanka, chyba Cię zgłoszę do księgi rekordów Guinessa w kategorii najdziwniejsze rzeczy zdekupażowane Big Grin
Kaloryfer jest boski... Ciekawe czy klej i lakier bedą dobrze znosić ciepełko Smile
Odpowiedz
Reklama
Ten grzejnik jest "martwy" Nie używamy go od lat bo w kuchni jest ciepło. Mam jednak w planie zrobić grzejnik w dużym pokoju to się zobaczy Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Hanka naprawdę jesteś NIESAMOWITA . W zyciu bym nie wpadła na taki pomysł Smile. Moje ulubione bratki . Te od Ciebie ciągle czekają Wink.
Odpowiedz
Ja pier.....Hanka....kaloryfer.....Za chwile kibelek dekupnieszTongue
Odpowiedz
Dziewczynki, bardzo Wam dziękuję Wink))
Muszę Wam powiedzieć, że zamierzam jeszcze w innych pomieszczeniach udekorować grzejniki ale to za jakiś czas Wink)
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 95 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl