Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abask i decu - chustecznik 544 Taboret 543
Hanuś, słów mi brak po prostu Smile
Re-we-la-cja!!!!
Odpowiedz
Reklama
Dziękuję Wam bardzo. Fajnie, że Wam się podoba Wink))

Mery.... I tu masz troszkę racji... Zawsze, kiedy patrzę na jakich przedmiot to z myślą, czy da się na nim zrobić decu. U mnie nie jest tak, że mam jakiś plan np... - Muszę zrobić skrzynkę, butelkę czy stolik... A jest tak: Patrzę na np śrubkę i myślę, czy da się na niej położyć decu Wink)
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Hania, chyba bym Cię wafelkami nie poczęstowała przy kawce Big Grin A już na pewno nie dałabym Ci serwetki Tongue
Odpowiedz
haha... Oooo! Z serwetkami to trzeba rzeczywiście uważać. Gdzie bym nie była to zawsze jakąś sobie przywłaszczę. Kuzynka do kawy zawsze mi kładzie 4-5 sztuk Wink)
A wafelka nie zdekupażuję bo łasuch na słodycze jestem Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Troszkę pokopałam wstecz i przyznam, że to istna kopalnia pomysłow i źródło inspiracji. Papierośnica też bardzo ładna i ostatnie papieroski, oby nie doczekały się użytku, bo szkoda by było Smile
Odpowiedz
Dziewczyny, bardzo Wam dziękuję Wink)
Oli, Ty mi wisisz czyszczenie monitora, klawiatury, ścian i podłogi. Sprawdzę jeszcze czy nie oplułam sufitu Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Reklama
Hania moze potencjanie kasownik na bilety zdekupazowac, jakby miala przy sobie akuratnie pol serwetki i ciut kleju.... swietny komplet, mam nadzieje, ze odegna demony kuszace, zeby sobie pyknac....
Odpowiedz
Domi... Dziękuję Wink
A kasownik? Czemu nie? Chyba trzeba pomyśleć Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Haha... Słonko Wink)) No będę czekać jeśli Ty go nie zdekupażujesz Wink))

Do przyozdobienia tego wieczka pierwszy raz użyłam pokruszonych skorupek od jajek Wink)
                   
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
BArdzo podoba mi sie aranz wszystkich elementow na wieku, grubsze zwaly sniegu (to chyba zreszta tautologia Smile), ze skorupek pokryte pasta i brokatem oraz ten akcent kolorowych bombek - pieknie sie wyrozniaja na srebrzystym tle. Czym je robilas? Normalnym akrylem, bo takie bardziej transparentne wyszly, jakas pasta?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 35 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl