Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abask i decu - chustecznik 544 Taboret 543
Pastę nakładam patyczkiem od lodów Wink) A jeśli chodzi o lakierowanie to przed położeniem pasty lakieruję bombkę 2-3 razy i nakładam pastę i lakieruję wówczas kilka razy razem z pastą.

AnaLena... I u mnie tez czasami wychodzą zmarszczki. Trzeba je wtedy albo zeszlifować albo... Zamaskować Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Reklama
(11-26-2013, 01:26 PM)abask napisał(a): I u mnie tez czasami wychodzą zmarszczki. Trzeba je wtedy albo zeszlifować albo... Zamaskować Wink
albo... zabaskować Smile
Odpowiedz
hahaha... Zabaskować! A to świetne Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
tak to juz jest ze najtrudniej fotografuje się kule i przedmioty błyszczące a błyszczącą kulę to już masakra - dobrze że ja w tym roku bombideł nie robię - wole podziwiac u innych
twoja też fajowa- bardzo fajny motyw
nowe miejsce http://fioletowyraj.blogspot.com
wcześniejsze prace :http://fioletowyraj.bloog.pl/
Odpowiedz
śliczna bombka i ten śnieg aż się chce w kominku napalić piękny motyw
Odpowiedz
Bardzo wszystkim dziękuję za odwiedzinki i komenty Wink

Tym razem kawałek mojego miasta Wink)) Przepraszam za jakość zdjęć, które nie pokazują jak w rzeczywistości wyglądają bombaski Wink)
                   
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Reklama
No cudny ten Żuraw, ale czemu on tymi różami zaklejony? Niestety zupełnie mi to nie gra, szkoda widoku i takie kolorowe róże jeszcze przykryte śniegiem, hm.
Odpowiedz
No bo u mnie już spadł pierwszy śnieg Wink) Ja lubię czasami takie połączenia Wink)
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
W lecie ten śnieg u Ciebie padał? Big Grin
Ja jednak wolałabym więcej Gdańska, a mniej róż!
Odpowiedz
Haha.... No w lecie nie... Ale co tam Wink) Zrobiona i jej już nie ma więc jest ok Wink)
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 46 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl