Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abask i decu - chustecznik 544 Taboret 543
A rudy to nie fałszywy?
Smile
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Reklama
Mery mnie bije!!!
Nie gadaj, że masz rude tu albo tam Wink) Mnie się zawsze marzył wiewiórkowy kolor na głowie ale zawsze wychodziło nie tak jak bym chciała.
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Sama byłam ciekawa jak będą wyglądać razem Wink) Ciekawe jest to, że dwie poszły w niebiesko a dwie w żółto Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Muszka... Ja nie pamiętałam o tych żółciach ale i też dzieciakom takie kolory pasują Wink))

Słonko... Dawaj kolejną do kolekcji Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
kurka wodna też bym chciał spróbować, bo butelka pod zlewozmywakiem czeka, ale czasu mi ostatnio brakuje na wszystko, a tu prezent do dokończenia i konkursowa praca, idę marudzić gdzie indziej :-)
Odpowiedz
U mnie konkursowa czeka na ostatnie lakierowanie. Nie obyło się bez przygód. Podczas 2 czy 3 lakierowania zaczęły się pojawiać bąble. Wszystko sie podnosiło i musiałam powtarzać szlif i lakier... Szlif i lakier... I tak kilka razy... teraz jest już chyba dobrze Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Reklama
Dzisiaj przytargałam dla Was słoiczek Wink)) Oj, ciężki on ci był...
Smile
               
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Ale zakręciłaś Smile Super to wymyślone i zrobione, jednak mam dwa "ale" - gołe szkło pomiędzy spiralą daje widok na... klej Smile Chyba wolałabym to schować, czyli zamalować.
No i pociągnięte bielą "szczebelki" zakrętki wydają mi się zbyt ciężkie do tego zwiewnego wzoru.
Nie mam pojęcia, jak wycięłaś ten papier, że taka piękna spirala wyszła Big Grin
Odpowiedz
I znowu coś inaczej Smile. Fajowsko wygląda . Jak memu młodszemu pokazałam to on z zachwytem wow jaki fajny SmileSmile. I pyta to tej pani co jej robiłaś ramkę. Ma chłopak pojęcie o rękodziele po mamusi Wink.
Odpowiedz
Spiralnie, z pomyslem, podoba mi sie. Serwetka jest jedna z moich ulubionych, dobry, wyrazny wzor, a tlo wlasnie pieknie perlowe. Zakretke bym cala na perle tez przerobila i ranty lekko przybrudzonym rozem pociagnela. Nasyp kawy!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 38 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl