Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abask i decu - chustecznik 544 Taboret 543
Hania ja lubię jaja ale takie hihihihi hahahahah SmileSmile.
Odpowiedz
Reklama
E, tam... wcześnie czy za - rzecz względna... ja łońskiego roku pierwszą bombkę popełniłam w lipcu, a tego jeszcze żadnej i pewnie tak zostanie...
A pucha pięknie świąteczna jest i ducha bożonarodzeniowego przywołuje Smile
W końcu już za trzy tygodnie adwent, nie?
Odpowiedz
Qrcze... Ten czas zaiwania jak nie wiem co... Aż strach patrzeć w kalendarz. Szkoda, że życie tak szybko mija... Póki się jest młodym to się tego nie zauważa ale z wiekiem czas płynie szybciej... I nie wiem, od czego to zależy Sad
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
i ja lubię ten motyw Smile u mnie tez juz powoli prace nad świątecznymi prezentami ruszyły
nowe miejsce http://fioletowyraj.blogspot.com
wcześniejsze prace :http://fioletowyraj.bloog.pl/
Odpowiedz
No tak... Aby zdążyć to trzeba wcześniej zacząć... Wink)
Mogę teraz śmiało napisać, że moja kartka Wielkanocna była spóźniona a nie za wcześnie zrobiona Wink)

A co za tym idzie.... Ta puszka może też robić za spóźniony podarek świąteczny z 2012 roku Smile)
No i dzięki temu można cofnąć czas Wink No, normalnie same plusy tu widzę Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Natabus.... Dziękuję Wink

Tym razem butelczyna z motywem morskim Wink) Są muszelki, i jest bursztyn a cała butelka oklejona pomarszczonym sreberkiem bo ja jakoś ostatnio sobie je ukochałam Wink))
                   

   
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Reklama
Wow Smile znowu świetnie wymodziłaś niebieski kolorek Twój ulubiony prawda? Motyw naklejasz na koniec? Bardzo fajnie wygląda to sreberko może też spróbuję jak pokończę bombki ale na nich też chyba można SmileSmile.
Odpowiedz
MOJA!!! ZABIERAM!!! Fantastyczna Heart Kolory, motywy, przejście z motywu na "gniecione" tło, oj wszystko jak specjalnie dla mnie Big Grin Ja bym tylko zamiast wstążek dała sznureczek. Ale to nieważne, butelka po prostu przepiękna i to wykorzystanie techniki "zakuwania" świetne.
Odpowiedz
Motyw naklejam na naklejone i pomalowane na biało sreberko. Dopiero wtedy bawię się kolorami Wink)

Akurat nie miałam pod ręką sznurka a tylko takie jakieś papierowe wstążki Wink) Może się wymieni i na sznurek... Później Wink

Niebieski to mój ulubiony kolor. I to we wszystkich odcieniach Wink

Dzięki dziewczynki za miłe słowa Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Ja już nie mogę..... Kiedy Ty to robisz?!?!?!!? Twój wątek niedługo "przeskoczy" vabank... Big Grin

A butelka morska to mój klimat! Smile
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 39 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl