Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abask i decu - chustecznik 544 Taboret 543
Oli... To będzie lux torpeda Wink))

Natabus... Bo z tą moją masą solną to cała historia. Fajnie wysychała aż do czasu jaj jej temp nie podkręciłam. Serducho urosło. Wyniosłam na balkon to nabrało wilgoci i popękało. No i się powybrzuszało. Żal mi było wyrzucić i sobie na nim poćwiczyłam. Nawet fajnie wygląda Wink))
Może jutro zrobię foteczki Wink)
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Reklama
WOOOOOOOOOOOOW super!!! Hania ty to jesteś pomysłowa, nawet Dobromir się przy tobie chowa!!
Odpowiedz
aaaaa apawlaczka rymuje Wink))

Oli... Bo z Aniołami tak jest... Wszak mają skrzydła Wink) To i latają Wink

Najgorsze jest to, że ja strasznie niecierpliwa jestem. Dlatego wolę kupić gotowce niż dłubać w masie solnej. Chciałam sobie spróbować bo nie byłabym sobą gdybym tego nie zrobiła Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
A to moje serducho z masy solnej. Jak już pisałam wcześniej, powstało z przygodami. Nie jest takie jak chciałam więc posłużyło do zabawy w kolory Wink
   

           
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
I super Ci wyszła ta zabawa kolorami . Kolejna fajna praca - taka Twoja SmileSmile Hanusina Wink.
Odpowiedz
Wiolinko Wink)) W rzeczywistości te kolorki wyglądają ciekawiej. Mnie się podobają ( nawet) Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Reklama
Ee no super! Po Twoim opisie to się spodziewałam jakiejś bezkształtnej spękanej masy, a serducho wyglada swietnie! Co Ty z nim robiłaś, zakułaś je?
Odpowiedz
Nakleiłam na serducho pomiętą i lekko rozprostowaną srebrną folię spożywczą. Wink))

hehe... dzisiaj zrobiłam moją pierwszą ( Wielkanocną Wink ) kartkę Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Kolory, jak kolory (znaczy swietne sa), ale to, co zrobilas, zeby fakture taka uzyskac... to jest przeswietne po prostu!
A do masy solnej polecam dodac lyzeczke kleju zwyklego, typu wikol, jedna na srednia kule masy.
Odpowiedz
Ooo... O kleju do masy nie wiedziałamSad
No dobra... Pokażę Wam kartkę ale się nie śmiejcie ok ? Wink) Robiłam, bo miałam kiepski humor i musiałam czymś się zająć Smile I sama nie wiem, dlaczego akurat Wielkanocna Wink
       
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 40 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl