Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abask i decu - chustecznik 544 Taboret 543
hmmm no trudno to ocenic nie ma co ale takprzeczytałam twój wpis " Ot, wpadły mi w ręce i tyle" i od razu przed oczyma stanął mi obraz- stoi abask obok mężczyzna w kwiatki i kropki i komentarz " Ot, wpadł mi w ręce i tyle" ale byłby numer- od razu na ta myśl usmiechnęłam się do siebie hihi
a naparstki fajne kolorowe
nowe miejsce http://fioletowyraj.blogspot.com
wcześniejsze prace :http://fioletowyraj.bloog.pl/
Odpowiedz
Reklama
Hania Ty powinnaś trafić do księgi guinessa za swoje pomysły WinkSmile. I co mam powiedzieć kolejny świetny superaśny pomysł i wykon Heart
Odpowiedz
Gofira Wink) A się uchachałam Wink) Drżyjcie faceci!
A tak serio... Lubię gromadzić, zbierać różne szpargałki. W domu mówią, że jestem chomikara. No tak mam. Nie lubię niczego wyrzucać bo może się jeszcze kiedyś przydać. Myślę, że obok mnie jest jeszcze masa różności, na które nie narodził się jeszcze żaden pomysł Wink)

Wiolka - dziękuję Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Przesliczne te naparstki, duszki takie male, ze swoja historia... i ladnie na zdjeciach wszystkie szczegoly pokazalas Smile
Odpowiedz
Wpadły w ręce i zostałySmileŚliczniaste sąSmile
Odpowiedz
Dziewczynki, bardzo Wam dziękuję Smile
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Reklama
Boskie te naparstki Wink kto by pomyślał... Wink
Odpowiedz
Hanulka tego jeszcze nie widziałam jakem żywa, pięknie ozdobiłaś te naparsteczki, wspaniale wyszły te dziurki w innych kolorach jak tło, choć generalnie "tło" to chyba za duże słowo na tak małe przedmioty. A tak mam techniczne pytanie, czy używałaś lupy i pęsety żeby to ponaklejać, bo za bardzo sobie nie wyobrażam :-) Zgadzam się z Wiolką chyba cię głosimy do Księgi Rekordów Ginesa :-)
Odpowiedz
Oooo, dziękuję Wam Wink))

Naparstki daje się bez lupy zrobić, serio Wink) Jak ja, ślepa, zrobiłam to i Wy zrobicie na bank Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Czadowe Big Grin Naprawdę śliczne, że Ci chciało.... Ale taki naparstek może być niebezpieczny, zamiast uważać, jak szyjesz, to się przyglądasz wzorkom na naparstku Big Grin
Super efekt tych "rozbłysków" na zdjęciach, to jest jakiś efekt z fotoedytora?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl