Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abask i decu - chustecznik 544 Taboret 543
(10-07-2013, 04:55 PM)Erato napisał(a): Hanka, Ty jesteś niemożliwa. "A tak sobie wzięłam kartonik ze śmietnika i zrobiłam z niego wazę z epoki Ming" - tak to mniej więcej u Ciebie wygląda Big Grin Bardzo mi się podoba ten pomysł z zaszpachlowanym kawałkiem czegoś, ja bym oczywiście w życiu nie wpadła na cos takiego. No a szablonowe wzorki-koronki to już w ogóle czad.

Haha... No rozbawiłaś mnie setnie Wink)) Lubię wykorzystywać różne odpady. Mam wtedy jeszcze lepszą zabawę Wink)
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Reklama
Ja często robię tak:
Kładę sobie ową rzecz np opakowanie od biszkoptu na stole tuż przez nosem Wink Leżę sobie na kanapie i przez przymknięte oczy patrzę na nie myśląc, na co się może przydać. Bywa, że się udaje znaleźć przeznaczenie szybko ale i bywa, że odkładam na następny raz.
Smile))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Skrzyneczka super, zwłaszcza boki. Motyw też przecudny, co do biszkoptowych wytłaczanek to nie mogę się zdecydować, czy mi tu pasują... Ale kolorystyka, boki i motyw bardzo klimatyczne Smile
Pozdrawiam z Łodzi Smile
Asia
Odpowiedz
Jeszcze raz dziękuję za odwiedzinki Wink))
Walczę teraz z wyciskankami jednak z marnym skutkiem Sad Jutro będę nadal pracować Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
    Zaraziłam się od Domi wyciskaniem. Pierwsza próba zupełnie nieudana jeśli chodzi o masę. Użyłam masy szpachlowej do drewna i moim zdaniem, zupełnie się nie sprawdziła. Jednak podjęłam próbę z kolorami. I tu jestem zadowolona. Chyba zrozumiałam "czym się to je". Pierwsza warstwa koloru to żółć i pomarańcz. Następnie lakier. Kolejny kolor to dwa odcienie zieleni i znów lakier. Następnie czerwień, fiolet i lakier. kolejna porcja kolorów to ciemno niebieski i granat na to lakier. Na koniec czerń i srebro. Na to białe kropki ( bo uwielbiam) i warstwa lakieru posypana mieniącym sie proszkiem i znów lakier.
Myślę, że próba z malowaniem nawet jest ok. teraz schnie kolejna porcja wyciskanek Wink

               
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Noo, z kolorami to zdecydowanie Ci wyszło, pięknie!
Odpowiedz
Reklama
(10-09-2013, 02:23 PM)Lady_Slonko napisał(a): Kolory piękne - wzór ciut mniej mi się podoba, ja bym widziała kwiatowe wyciskanki, albo coś florystycznego... Big Grin

Moje Ty słonko Smile Wzór nie wyszedł kompletnie. Ta masa miała to do siebie, że nie można było w niej nic wycisnąć. W większości gryzmoliłam sobie wykałaczką Wink))

Wiecie co... Ja teraz dopiero widzę, że.... Kropek nie widzę Sad Ale są te ciapajki i to białe Wink)
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
A mi się właśnie podoba nie żeby słodzić HaniBig Grin. Kolorystyka dla mnie fantastico , a wzór ? musi być wzór ??? wcale nie musi SmileSmile. Kropek niestety nie zauważywszy ja . Prześcigujecie sie Wink w tych wyciskankach że hohoho . Każda jest inna, każda ma swój urok SmileSmile. Ciekawe która następna będzie wyciskała Wink?

Hania do takiego gryzmolenia tez trzeba mieć wyobraźnie i talent SmileSmile.
Odpowiedz
Wiolkuś... Dziękuję za miłe słowa Wink Mam nadzieję, że kolejne wyciskanki wyjdą lepiej. Robię teraz z masy na fugi ( została po remoncie łazienki u synka ) Zobaczymy co wyjdzie Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Hanula ale dla mnie ta też jest extraSmileSmile.

Podoba mi się w Was ten zapał do czegoś nowego . Ja tez lubię nowości ale te wyciskanki na razie sobie daruje za dużo rzeczy mam zaczętych - w tym jedną obiecaną dla Ciebie . Niedługo listonosz zapuka SmileSmile.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 29 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl