Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abask i decu - chustecznik 544 Taboret 543
Dla mnie właśnie takie proste są najładniejsze SmileSmile. A z tym czy się udadzą tak jak chcemy to masz rację - skąd ja to znam Wink.
Odpowiedz
Reklama
Hanula, przykro mi z powodu choroby, ale fajki rzuc precz.... bedzie na wiecej takich pieknych szablonow Smile
Swoja droga, zupelnie inna ta praca od poprzednich Twoich, zwykle jasne, a ta w brazy i miedzie... moje kolory, wiec patrze ze slinotokiem. Pomysl z utylizacja falistej ramki przedni, ale to boki porwaly publicznosc. I teraz tak; ja musze miec ten szablon, gdzie go nabylas prosze mi zdradzic.. Smile
Odpowiedz
Niesamowity efekt. Cudne ono.
Odpowiedz
Ja to bym chciała ten środkowy wśród tych trzech Smile
Odpowiedz
(10-06-2013, 09:38 PM)craftingbydominique napisał(a): Hanula, przykro mi z powodu choroby, ale fajki rzuc precz.... bedzie na wiecej takich pieknych szablonow Smile
Swoja droga, zupelnie inna ta praca od poprzednich Twoich, zwykle jasne, a ta w brazy i miedzie... moje kolory, wiec patrze ze slinotokiem. Pomysl z utylizacja falistej ramki przedni, ale to boki porwaly publicznosc. I teraz tak; ja musze miec ten szablon, gdzie go nabylas prosze mi zdradzic.. Smile

Dostałam go w UK w "Range", w którym jest dużo takich rzeczy. Są na dziale - pergamano i embossing.

Masz rację z kolorystyką. Uwielbiam robić na jasnym tle a tym razem zaszalałam z bejcą Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
No tak.... mogłam się tego spodziewać.... Sad
Odpowiedz
Reklama
I MNIE SKRZYNECZKA PRZYPADŁA DO GUSTU I POMYSŁ I WYKONANIE I KOMPOZYCJA NO I OCZYWIŚCIE SZABLON FAJNE HIHI
nowe miejsce http://fioletowyraj.blogspot.com
wcześniejsze prace :http://fioletowyraj.bloog.pl/
Odpowiedz
Sprawdzalam na necie, Ranger online niestety nie sprzedaje takowych. A gdzie byl ten sklep stacjonarny, w Londynie?

Ha! Jeden jest w Reading, zaraz odstawie Miska do przedszkola i podjade...
Odpowiedz
(10-07-2013, 02:46 PM)craftingbydominique napisał(a): Sprawdzalam na necie, Ranger online niestety nie sprzedaje takowych. A gdzie byl ten sklep stacjonarny, w Londynie?

Ha! Jeden jest w Reading, zaraz odstawie Miska do przedszkola i podjade...

Ja akurat mam ten sklep w Bradford / Leeds.

Dziękuję dziewczynki za wszystkie komentarze Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Hanka, Ty jesteś niemożliwa. "A tak sobie wzięłam kartonik ze śmietnika i zrobiłam z niego wazę z epoki Ming" - tak to mniej więcej u Ciebie wygląda Big Grin Bardzo mi się podoba ten pomysł z zaszpachlowanym kawałkiem czegoś, ja bym oczywiście w życiu nie wpadła na cos takiego. No a szablonowe wzorki-koronki to już w ogóle czad.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 47 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl