Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abask i decu - chustecznik 544 Taboret 543
Będę ok tygodnia... Dowiem się na miejscu bo mam kilka spraw do załatwienia. Ostatnio kupowałam 2 bilety powrotne bo przekładałam wyjazd.
Smile
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Reklama
Samolot to najbezpieczniejszy środek transportu Smile i najszybszy Smile
Ściskam mocno i współczuje...
Odpowiedz
o jejku Haniu dopiero nadrabiam dwudniowe postowe zaległości a tu takie wieści. Strasznie mi przykro, że takie smutki przeżywasz, życie bywa strasznie niesprawiedliwe. Nawet nie umiem sobie wyobrazić co teraz przeżywacie w rodzinie. trzymaj się tam, kup sobie na bezcłowym jakąś bombeczkę na drogę, to może lepiej lot zniesiesz. pozdrawiam serdecznie, acha piękna ta niebieska łubianka ;-)
Odpowiedz
Hanula..... brak mi slow Sad
Odpowiedz
Dzisiaj byłam na pogrzebie i jeśli o takim wydarzeniu można napisać, że było piękne to ten pogrzeb taki był. Blisko 350 osób wzięło w nim udział. Rodzina, znajomi, koleżanki i koledzy chłopca , sąsiedzi... Ksiądz opowiadając o chłopcu płakał. Niemniej przeżycie straszne... Nie da się opisać... Matka i siostra chłopca kilkakrotnie mdlały... Nie... Brak słów....
Kierowca, który prowadził feralny samochód dał na mszę... Sam jest w szoku... Ma dopiero 25 lat...

===============================================

Kiedyś buszowałam po necie i znalazłam kursik na zrobienie wiejskiej chatki. Tak mi się spodobała, że i ja spróbowałam.
Karton po butach. Oklejony pogniecionymi kartkami papieru, pomalowany na biało i pociapany na żółto i zielono. Cegiełki wycięte z kartonu, ściana,dach domu z patyczków do szaszłyków a także okna, w których są firanki z koronki. Słoneczniki i biedronki to serwetki a koguciki i napisy to transfery. Całość wylakierowana.
                   

           
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Hania znowu fajowsko wykombinowałaś Smile . Nie wiem czy bardziej podobają mi się kogutki przy murze , czy ten piękny słonecznik i firanki w oknach Wink.
Odpowiedz
Reklama
Ten mur jest przeswietny! I ten kolor! Front domku zdecydowanie najlepszy, sloneczny, cieply... zaszalalas Smile
Odpowiedz
Ty jak coś wymyślisz... to zostaje tylko podziwiać Big Grin
Odpowiedz
Big GrinBig GrinBig Grin


Ja jestem zdecydowanie za kogutkami Smile
chociaż słoneczniki też są super!
Odpowiedz
Dziękuję dziewczynki Wink)
Sam sposób na chatkę to nie jest mój pomysł. Znalazłam w necie Smile)) Różnią się troszkę sposobem wykonania Wink)
I wiecie co? Polubiłam moją chałupkę Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 46 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl