Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abask i decu - chustecznik 544 Taboret 543
Chyba się przyzwyczaiłam Wink) Im człowiek starszy tym mniej snu potrzebuje Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Reklama
To ja mam odwrotnie, z tym snem znaczy, teraz szczegolnie.... kawa nawet nie dziala za bardzo.
Sliczna lubianeczke znow popelnilas Haniu!
Odpowiedz
Dziękuję Wam bardzo Wink))
Na dnie jest druga warstwa serwetki. Miała dość wyraźny wzorek więc szkoda mi było wyrzucić. Ja to taka chomikara jestem Wink) Wszystko się przyda Wink))

Ja ostatnio stwierdziłam, że szkoda życia na sen bo ono takie krótkie. Nigdy nie lubiłam długo spać a moi synowie mają to chyba po mnie Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Wiesz Hania ja to zawsze mówię - w grobie się wyśpię. Też mi szkoda życia na spanieSmileSmile , ale nocek nie zarywam Wink . Wczoraj na warsztatach powiedziałam dziewczynom o tym spaniu i grobie . Jedna mówi a jak obok ktoś będzie mnie zaczepiał i nie da spać np mój mąż. Wiec ja mówię - powiedz dla męża żeby za życia cię pozaczepiał .
Odpowiedz
i to jest najłądniejsza łubianka jaką widziałam - kompozycja super, kropeczko - ciapki też fantastyczne brawo
no moze ciut za mało lakieru - ja bym jeszcze kilka warstw dołożyła ( ehhh nei byłabym soba jakbym się nie doczepiła Tongue )
nowe miejsce http://fioletowyraj.blogspot.com
wcześniejsze prace :http://fioletowyraj.bloog.pl/
Odpowiedz
Lubianka w kilmatach mojej mamy. Swego czasu wszystko kupowala do kuchni niebieskie.
Ja tez niebieski lubie, ale w kuchni mi sie juz przejadl.
Lubianka jak zawsze- czadSmile
Odpowiedz
Reklama
Hehe... Jeszcze ją polakierowałam 2 razy po zrobieniu fotki Wink)) Cykałam fotki dopóki słoneczko było Wink

Niebieski to mój ulubiony kolor ale w tej chwili w domu nie ma go nic a nic ( oprócz mojej konewki z tym motywem co na łubiance)
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Jak dla mnie to też ta na najwyższym podium się plasuje
(ciekawe... ja w ogóle nie lubię niebieskiego...)
Odpowiedz
O ładna h....h....holendrerska łubianeczka ,cholernie ładna Haniu Ci ona wyszła Tongue
Odpowiedz
Łubianki to ja uwielbiam bez względu na kolor, kształt i rozmiar.Są cudownie wiejskie.W niebieskim też im bardzo do twarzy.Podoba mi się chyba bardziej od tej czerwonej.





Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl