Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abask i decu - chustecznik 544 Taboret 543
(09-17-2013, 10:32 AM)abask napisał(a): Ja też jak na nią patrzę to by chociaż kropek rzuciła ale nie ma takiej opcji.
Muszę powiedzieć, że jak postawiłam skrzyneczkę obok tacy i słoiczka z tymi makami to w grupie nawet ładnie to wygląda.
Wczoraj sąsiadka mi powiedziała, że znów szuka czegoś do przeróbki na maczki , hehe Wink)


no to samo chciałam powiedzieć no gołe zaaa gołe ,ale w komplecie całkiem fajnie wygląda.Kobiałeczka śliczna jak zawsze a makarony świetny pomysłHeartHeart
Odpowiedz
Reklama
A mnie się maki podobają, ja lubię minimalizm - całkiem by pasowały do mojego monochromatycznego mieszkania Big Grin
Kosz na odpadki wymiata, ale wiadereczko w krówki jest po prostu BOSKIE Heart zakochałam się...
Cały dzień przeglądam Twój wątek Abasku i już oczopląsu dostaję, przepiękne prace, super pomysły Rolleyes
P.S. A mój Ursus tylko patrzy z wyrzutem, że znowu nie mam dla niego czasu - straszny z niego przytulak
   
Odpowiedz
Calosc prezentuje sie o wiele ciekawiej niz osobno. Taka czystosc jest super. Ale I tak mnie korci....
A w maczki co znow bedzie??? Smile
Odpowiedz
Rapsody... Kociak jest słodki. Ja kocham kociaki Wink))
Shanna... teraz mam do zrobienia chustecznik. Ma być jeden, dwa maczki na górze po jednej stronie i tak jak na skrzynce w narożniku. I tyle Wink)
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Mery... Bo z pomysłami czasem tak jest. Te, co są na wyciągnięcie ręki jakoś umykają naszej uwadze.
Smile
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Dzisiaj w nocy machnęłam niebieską łubiankę dla mojej sąsiadki ( nie tej makowej) Kuchnię ma na niebiesko to i łubianka niebieska Wink)

               
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Reklama
Hania - dziewczynko droga kiedy Ty śpisz , jak nawet w nocy decu poczyniasz? Wink. Łubianka primo SmileSmile.
Odpowiedz
Zabieram - też mam kuchnię na niebiesko! Smile
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Śpię, dziewczynki Wink) Dzisiaj w nocy czekałam na syna aż wróci z pracy to sobie grałam w gierkę i robiłam łubiankę Wink)) Normalnie to idę spać ok 2 w nocy ale wstaję zawsze o 6 - 6:30... Smile))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
4 godz Ci wystarczy?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl