Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abask i decu - chustecznik 544 Taboret 543
Tak... Motylki to stempelki Wink)
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Reklama
A bo ta taca to jest niema Wink)) Ale jak ktoś tak właśnie lubi sobie pomilczeć w otoczeniu maków połączonych tylko z bielą no to tak ma Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Ale się strasznie z nią napracowałam bo mi focha strzelała... Miałam zrobioną i musiałam wszystko zedrzeć i robić od nowa. Ale już po kłopocie ... Pooooszła do sąsiadki Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Muszeńko.... Teraz zabieram się za skrzyneczkę... makowo-białą Wink)
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Oli... Nie żal, nie żal. Po to go zrobiłam Wink) Śmieciarka mnie omija a Twój kotek doczeka sie kuwety kolorowej. Może jego Pani tak w końcu pomyśli o pupilu? Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
hahaha.... Smile)) Oli, no ja nie mogę... Dawaj tego kota. Już ja z nim pogadam Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Reklama
Hahaa.... Z babami tak już jest... Jak wiatr zawieje i jak włos na głowie stoi Wink))
Oli.... No weź zrób kuwetę dla kota Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
A wiesz... Moje obie kotki też nie są przytulankami. Nie lubią na ręce ani do łózka...
Mała jest taka, że jak jest rano głodna to staje obok łózka na tylnych łapach i miaucząc szturcha mnie łapką po policzku. Tak długo aż wstanę i dam jej jeść.
Smile
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
o matko, najładniejszy śmietniczek jaki widziałam :-) też mam tę serwetkę, ale jeszcze musi sobie poczekać na swój czas:-) kropeczki Haniu to robisz po mistrzowsku i stempelki też :-)
Odpowiedz
Ania prawda że z naszej Hani mistrzunio SmileSmile.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 53 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl