Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abask i decu - chustecznik 544 Taboret 543
Przytargałam od koleżanki takie pudło po kleju...
   

Ponieważ trzeba sortować odpady to pudło zostało na nie przeznaczone. Swego czasu kupiłam 2 paczki serwetek z bratkami z przeznaczeniem na zdobienie kuchni właśnie w ten motyw. Jak Kruszyna pokazała tacę i chlebak z tym motywem to mnie to tylko utwierdziło w tym, że wybór motywu jest w dechę.
                   
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Reklama
Masz już na niego pomysła?Smile
Odpowiedz
(09-13-2013, 01:03 PM)wiolka42 napisał(a): Masz już na niego pomysła?Smile
Akurat jak pisałaś to wklejałam fotki Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
No, nie mogę... To u Ciebie tak śmietnik wygląda?!?!?! Omatko!!! Te śmieci to maja dobrze... Tongue
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Zuza.... No uśmiałam się szczerze Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
O jesuuuuuuuuuu cudne te pudło nie szkoda na śmieci ? Hania czy Ty masz może jeszcze takie serwetki z bratkami? Odkupiłabym ze 2 od Ciebie . Bardzo mi się podoba ten motyw SmileSmile.
Odpowiedz
Reklama
(09-13-2013, 01:45 PM)wiolka42 napisał(a): O jesuuuuuuuuuu cudne te pudło nie szkoda na śmieci ? Hania czy Ty masz może jeszcze takie serwetki z bratkami? Odkupiłabym ze 2 od Ciebie . Bardzo mi się podoba ten motyw SmileSmile.

Daj adres na PW Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Pojemnik na odpadki super. Napisy chyba drukowane naklejalas??? Tak mi sie jakos widzi ze to papier z drukarki.
I kto by pomyslal, ze smieci tez mozna ladnie przechowywac....byle nie za dlugoTongue
Odpowiedz
Napisy drukowałam ale pudło miało takie wytłaczane, wypukłe paski jak na tylnej ściance więc wykorzystałam je na naklejenie napisów. Transfer wychodził kijowo bo plastik nawet po zmatowieniu był bardzo śliski i wszystko się odklejało. Nawet problem był z naklejeniem serwetki bo darła się strasznie Sad
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Te motylki to stemple?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 52 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl