Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abask i decu - chustecznik 544 Taboret 543
i ja i ja i ja!!! bardzo mi się podobają słoiczki, odgapiam pomysł z okienkami :-) mam tyle słoików uzbieranych po rozpuszczalnym jacobsie, to teraz chyba poszaleję :-) Abask twoje pomysły wymiatają!
Odpowiedz
Reklama
(09-11-2013, 09:28 PM)apawlaczka napisał(a): i ja i ja i ja!!! bardzo mi się podobają słoiczki, odgapiam pomysł z okienkami :-) mam tyle słoików uzbieranych po rozpuszczalnym jacobsie, to teraz chyba poszaleję :-) Abask twoje pomysły wymiatają!

Bardzo Ci dziękuję Wink)) To jest bardzo miłe i cieszy jeśli ktoś skorzysta z jakiegoś pomysłu i nie koniecznie górnolotnego Wink))

Dzisiaj w Lidlu mąż kupił mi kawę, której nigdy jeszcze nie smakowałam ale powiedział, że podobał mu się słoik Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Dziewczyny wszystko napisały - wiec ja krótko FAJOWSKIE :SmileSmile
Odpowiedz
Jeszcze raz dziękuję a jutro wrzucę skończony zegar makowy Wink Może pojawi się troszkę słońca aby cyknąć fotki Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
        No to taca z makami skończona Wink)) Czysta, biała i bez dodatków oprócz kwiatków Wink)
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Wycinałaś te maki ? Ja wiem że zamówienie było na taką czyściutką - podoba mi się , ale się zastanawiam jak by wyglądała gdybyś robiła ją dla siebie SmileSmile.
Odpowiedz
Reklama
Maczki wycinałam Wink)
jak bym robiła dla siebie to pewnie i cienie by były i przede wszystkim czarne kropeczki Wink) taką ma wizję Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Wycięłaś je profesjonalnie - szacun Wink. Tak myślałam że gdyby była Twoja to byłyby i kropki i cienie SmileSmile.
Odpowiedz
haha... Oli... A kuweta będzie pusta???
Krak to może nie bo mi ostatnio nie wychodzi nic a nic. Ale kropeczki by były na bank. I to czarne Wink)
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Nie! Takie gołe mi się nie podoba! O!

Ja rozumiem - bez cieni i kropek, ale tam wyraźnie brakuje czegoś! Żeby chociaż brzegi były w innym kolorze.... ech... Mam nadzieję, że to już koniec tego kompletu, bo mi sie serce kraje, jak sobie pomyślę co mogłabyś z tymi maczkami zrobić...
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 88 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl