Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abask i decu - chustecznik 544 Taboret 543
Łaaaałl..... Pij mleko - będziesz wielki! Big Grin

Cudne te krowy!
Ale ten beż faktycznie nie pasuje... Sad Jak Ci się nie chce całego malować, to chociaż rancik i uchwyt - najlepiej na kolor krowich rogów! Smile
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Reklama
W rzeczywistości ten kolorek nie jest żółty a taki jakiś nijaki zielonkawy. Nie chciałam malować środka bo chcę to wiaderko wykorzystać do płynów.
A krówki wyżej miały być bledsze. taki był mój zamiar Wink)
Ps... Może rzeczywiście rancik polecę lakierem i może jeszcze uchwyt też Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
a ja przywiozlam trzy litry mleka z podkarpackiego, takie jeszcze cieple, prosto z rannego dojenie.... szkoda tylko, ze butelkach po mineralnej, a nie takich bombowych wiaderkach Smile
Odpowiedz
Muuuuuuuuszę takie mieć Big Grin Porywam i środek mi wcale nie przeszkadza, czy on żółty czy zielonkawy... Natomiast duchy krówek właściwych to chyba bym już zostawiła w spokoju, ale co tam. Więcej krówek, więcej mleka Big Grin
Odpowiedz
Lubię te krówki Wink)) Niestety, ostała mnie się jeno jedna.
dzięki dziewczynki Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Ostała Ci się jedna, to je zmultiplikowałaś Big Grin
Odpowiedz
Reklama
A ja znów do was z łubianką. Wciąż je mam pod ręką to i na warsztat je biorę Wink)

                   

matko... Skąd tyle fotek??? kto mi to naprawi?


Załączone pliki Miniatury
           
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Wiaderka nie można pomalować w środku bo tam będą płyny więc nie chcę ryzykować z farbami i lakierami.

Przy łubiankach jest sporo roboty ale im więcej ich robię tym bardziej je lubię Wink))
Dzięki dziewczynki Wink)
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
A gdzie Zuza chowa? Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Tak z daleka i z nienacka patrzac... to abstrakcje, te Wasze pogaduchy o sreberkach Smile, ale ja kocham absurd do kwadratu, absurd slowny tym bardziej, wiec sie usmiecham bardzo.
Gra - duchy to domalunki, jesli moge zgadywac, i to w imieniu autorki Smile
Hanula, nie obraz sie kochana, ale kropeczki to juz Ci kiedys lepsze wychodzily, co nie? ... Smile bo same maki, z mocnym srodkiem sa ekstra.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 49 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl