Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abask i decu - chustecznik 544 Taboret 543
Dzień zaczęłam od uczty dla oczu - od makowej łubianki do jesiennej, poprzez rajstopy i bandaże - wszystko świetne.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
Reklama
Ja za jesienią nie przepadam,ale łubianka bardzo mi się podoba.
Odpowiedz
Dziękuję Wam za wszystkie komentarze Wink))
Teraz marnie mi idzie decu bo mniej czasu. Dzieci się wyprowadzają i czeka mnie remont mieszkania.
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Kolejna super łubianka Smile Mnie jakoś dziwnie tak łubianki bardziej do jesieni pasują. Najbardziej podobają mi się ta w jabłka, grzyby i ta ostatnia w liście. Super są!!! Natomiast ta w maki do gustu mi nie przypadła. Może dlatego, że tych kwiatów było tam dla mnie po prostu za dużo...
Kurcze, jak Ty masz fajnie, że Ci w warzywniaku te łubianki dają. Bo ja nawet jak chcę zapłacić, to nic z tego Sad A fajne mają, takie równe i czyściutkie...
Odpowiedz
Ostatnio mi się pofarciło bo małżonek 3 przywiózł mi od teściowej a ona je chciała wyrzucić Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
    Moja synowa upodobała sobie serwetkę z Paryżem i kwiatami. Na nowe mieszkanie dostanie takie drobiazgi Wink
           

Na wieczkach wykorzystałam drugą warstwę serwetki przyciemniając ją troszkę kredkami.
               

       

Do łazienki takie kupili sobie kafle więc przyda im się kilka drobiazgów Wink Mała puszka jest po kukurydzy, większa po lakierze Flugger a pudełko po niemowlęcych chusteczkach higienicznych.
       

               
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Reklama
I znowu ta zazdrość.... Sad

Cudne rzeczy w te storczyki, ale te do łazienki... Brak słów! Jak Ty to zrobiłaś??? Zeskanowałaś kafle? Bożesz! Ale Ty masz pomysły!!! SUPER!!!

PS. Żałuję, że nie mam Twego talentu poetyckiego - tu aż się prosi komentarz mową wiązaną!!!! Smile
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
dzięki dziewczynki Smile))
Jeśli chodzi o wzór z kafelek to ściągnęłam je ze strony sklepowej z kafelkami Wink) i oczywiście wydrukowałam Wink

Koronki to są naklejki, więc poszłam na łatwiznę Wink)) Ważne, że efekt jest fajny Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Ten zestaw łazienkowy .........znowu muszę się powtórzyć jest piekny. Jesteś chyba najbardziej pomysłową kobietką na tym forum. Wielki szacun umiesz zamienić kazdego kopciuszka w królewnę Wink.
Odpowiedz
To bardzo miłe słowa... Bardzo miłe... Jednak pomysłowych kobitek jest tutaj cała masa Wink)
Dziękuję bardzo Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 40 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl