Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abask i decu - chustecznik 544 Taboret 543
Pomiędzy łubiankami coś tam jeszcze robiłam. Osłonka na doniczkę przerobiona ze starego, zniszczonego koszyczka. Naciągnęłam na koszyk nogawkę od rajstop. Pofalowałam, pomalowałam i taki efekt uzyskałam Wink
           

Puszka po odżywce do włosów przerobiona na pojemnik do szczotek z racji silnego zapachu jaki pozostał po odżywce. Całość dwa razy owinięta bandażem o rzadkich oczkach i serwetka naklejona po całości.
           
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Reklama
Omatko! Aż strach do ciebie zaglądać - wciągniesz rajstopy, bandażem owiążesz i zrobisz zdekupażowaną mumię! Big Grin Big Grin Big Grin

A ten motyw niebieskich kwiatków to przecudny jest!!!Ech.... Zabieram!!!
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Mam troszkę urwanie głowy w domciu bo mi sie syn z synową wyprowadzają i jakoś wszystko trzeba ogarnąć. Co prawda, będą moimi sąsiadami przez ścianę ale roboty masa Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Matulku, jaka pomyslowosc... znowu zreszta! Ty to masz glowe pelna pomyslow! Swietna ta rajstopa kwiecista Smile
Odpowiedz
Masz niesamowite pomysły, obejrzałam Twój cały wątek i jestem pod ogromnym wrażeniem pomysłowości i wykonania ..........cuda niewidy Wink.
Odpowiedz
Pomysly niebanalne- fakt.
No i efekt tez udany.
Odpowiedz
Reklama
Qundulencja, Hana...
a jest coś, czego jeszcze nie wzięłaś na warsztat?? jest??
prawdę mówiąc, to szczerze wątpię, żeby było... Smile
Odpowiedz
Koszyk z rajstopą wymiata Big Grin
Abaskowi to strach rękę podać, bo mankiet nam zdekupażuje Big Grin
Odpowiedz
Haniuś, wymiatasz, czego ty jeszcze nie zdecoupageowałaś???? rajstopy - pomysł rewelacyjny!!! ile miały DEN, bo pewnie nie każde się nadadzą hi hi w ogóle motyw jest piękny i te niebieski podmalowania na fałdach -pięknie :-)
Odpowiedz
Ach jak pięknie Smile Łubianka z makami , niesamowita!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 97 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl