Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abask i decu - chustecznik 544 Taboret 543
O ludzie, boskie!!!!!!!!! Ja biorę tę z jabłkami i grzybami Smile
A to żółte wokół grzybów to cienie kredkami? Super Smile
Kurcze, skąd tu wziąć łubianki, truskawki się kończą... A ja sobie specjalnie zakupiłam serwetkę z jabłkami, bo chciałam sobie zrobić taką jesienną na owoce...
Odpowiedz
Reklama
Wyjątkowo duża wartość dodana, że się tak wyrażę Big Grin Z byle jakiej łubianki robisz cud-koszyki! Ta z kwiatkami podoba mi się obłędnie, śliczne te motywy, to z serwetki czy z papieru?
Grzybowa na jesienne grzyby - rewelacja. Niespecjalnie tylko podobają mi się te chlapane kropeczki czarne, wolałabym je w jakimś rudobrązowym, a może zielonym kolorze. Ale tak czy inaczej, świetne rzeczy.
Odpowiedz
Dziękuję dziewczynki kochane Wink))
Wszystkie motywy to serwetki. Cienie kredkami ( bo je pokochałam)
Erato - Kropeczki na grzybowej w rzeczywistości są ciemno-zielone a tu na fotce wyszły jak czarne.
Łubianki jeszcze są bo i wiśnie i porzeczki są w nich w warzywniakach. Ja odkupuję łubianki po 1 zł.
Muszę przyznać, że łubianki są trudnym materiałem do decu. Dużo zakamarków w nich, hehe Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Cudeńka.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
Dziewczyny wszystko napisały więc ja tylko dodam REWELACJA Smile
Odpowiedz
A ja dodam, że faktycznie trudny materiał do dekoracji. Mam taką zagruntowaną i nie mam pomysłu na ozdobienie tego ażuru.
Pozdrawiam,
Agnieszka

http://abfdblogg.blogspot.com/
Odpowiedz
Reklama
dziękuję bardzo za Wasze odwiedzinki i komentarze Wink)
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
ta niebieska jest obledna wrecz! duzo tym kwiatkom nie trzeba, same w sobie sa piekne. Znaczy dla kolezanek zrobilas? Swietny prezent, lubianki prosto z zurnala... mysle, ze jakas mode stworzycie w okolicy, ludzie beda zaczepiac, gazeta lokalna kolumne poswieci.... Smile
Odpowiedz
No dla koleżanek nie Wink) Dla Pań z kolejki w mięsnym Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
To co Ty do mięsnego chodzisz z decou łubianką? Big Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 71 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl